Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Zpracování které potěší, příběh který nadchne a vynikající herecký výkon roztomilého Logana Lermana.

V dobré společnosti (2004)

na "červený" film trochu zklámání... Ale jinak fajn komedie s příjemnym příběhem a dobrým hereckým osazením

Terapie láskou (2012)

rozhodně to není tuctová americká komedie... i po dvou hodinách mě to stále bavilo a vlastně člověk až do poslední chvíle neví jak to doopravdy dopadne

Jonesovi (2009)

zajímavá zápletka a supr zpracování. Zase jedna z lepších amerických komedií

Navždy spolu (2012)

již otřepaný motiv je naštěstí pořád ještě vcelku fajn, takže to drželo film trochu nad vodou. Ale jinak předvídatelný děj, předvítatelné dialogy a předvídatelné chování. Vpodstatě se ve filmu nestalo nic co by mě nějak překvapilo. Naštěstí je Rachel moje oblíbená herečka, tak dávám 3*...

Atlas mraků (2012)

Kdyby tu byla ještě půlkovo hvězdová možnost, tak dám 4,5. Bohužel není, což je škoda. Na čtyřku to byl až moc supr film se všim co se mi na nehollywoodské filmografii libí, ale na pětku jsem se trochu ztrácela v ději. Film ale vyvolal dlouhou diskuzi o tom jak to vlastně bylo, a to mám ráda. Hugo Weaving měl nejvíc supr roli jako žena.) Jinak maskérům velká poklona.

Chuck (2007) (seriál)

Začala sem koukat na to jako na oddechový komediální seriál a v žádném ohledu mě nezklamal. Naopak. Drobné narážky na známé akční a agentské filmy, postavy jak nadmíru inteligentní, tak nadmíru hloupé se dokonale doplňovaly. Sympatický a věčně romantický Zachary Levi a jeho přehnaný kamarád Joshua Gomez tomu přidali asi jednu hvězdu... první čtyry série supr. Ta páta byla s mojí oblíbeností trochu jak na horské dráze. Začátek hrůza, pak to stoupalo, pak zase nejvíc kleslo a konec dostal mou romantickou duši natolik, že sem probrečela celý předposlední a část posledního dílu.)