Van Helsing (2004)

tento film buď neznášate ,alebo ho zbožnujete .Perfektný čiernobiely začiatok , miestami nenápadne a nenásilne vsunutá humorná scénka, šikovné prepojenie úplne odlišných knižných románov. Čo sa týka tých "lacných" efektov , čo tu všetci tak ohovárajú, myslím že sú také naschvál,aby sa viac podobali starým filmom. Hudba ja úžasná http://www.youtube.com/watch?v=vzIg-VLva5Y http://www.youtube.com/watch?v=TjzSsJQFYwE a scénka s rozkrokom je asi najlepšia časť filmu :DDDDD

Zlatý kompas (2007)

Efekty a výprava super- vyzeralo to veľmi sľubne,ale keď som začala pozerať zatvárila som sa veľmi smutne. Ohlúpnutý scenár, nijako oslovujúce.Jediná vec čo sa mi na filme páčila bola myšlienka toho, že duša sídli mimo tela v podobe zvieraťa.

Hedvábná cesta (2007)

Pekne vytvorené , ale dejovo úplne prázdne. Film o ničom. Stále chodí hore dole , a nejaká slečna po ňom pokukuje. Pekná vizualizácia ,pekná krajina, Krásna hudba , Krásna záhrada. (ikeď cítiť toľko ľaľií naraz.... asi by mi odpadol nos :D)

Dům voskových figurín (2005) odpad!

Hnusný sado-masochystický film pre hnusných sado-masochystov. Za normálnych okolností by ma ani nenapadlo niečo také pozerať. Bohužiaľ sa nás v letnom tábore rozhodli postrašiť. Kakanica !

Pelíšky (1999)

Rzmýšľam si tak že čo je to tu za hnusnú máničku alebo kde urobili súdruhovia z NDR chybu. Nezabudnuteľné hlášky. Ja som za komunizmu nežila takže neviem ako to chodilo. Ale toto je super.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Oňur hnusný čo chce trochu draho zajacovať a odporná vlezlá hudba. Základná téma by mohla byť dobrá ale nedajbože vo formáte telenovely. Ak si myslia že toto je seriál ktorý nadchol celé Slovensko tak okolo 2 miliónov ľudí vynechali. Musím so smútkom oznámiť že niekoľko dielov som videla a z toho šoku som sa pár minút spamätávala.Na Domu už radšej ani neprepínam lebo každá druhá reklama je na toto a z tej otras hudby mi prepína.

Hněv Titánů (2012)

kakanica, kakanica kakanica !!!!! toto nemá absolútne nič spojené s gréckou mytológiou .Už len to že hneď na začiatku zomrie Io a že na náhrobnom kameni má nápis v angličtine.Žiadna pointa ani myšlienka na zamyslenie. Typický film pre hlúpy ľud Americký, ktorý bol vytvorený iba na to aby zarábal. Jediné pozitívum je, že Perseus má konečne vlasy ako vo filme tohto typu treba.

Válka světů (2005)

AAAA môj kultový film.Keď som ho videla prvý krát, tak som sa bála, že som bola vďačná za to, že každých desať minút bola reklama. Neviem čo by som robila v kine. Perfektný sci-fi horor s odzbrojujúcami efektami a zvukom. Páči sa mi na ňom hlavne to, že to nieje ten typický hlúpy film v ktorom sú znázornené likvidácie najväčších svetových pamiatok,hrdina čo zachráni celý svet a reakcie prezidenta na invázie. Jednoducho príbeh rodiny. Hudba je síce hrozná a pár filmových prešľapov bolo, ( pivnica v dome Rayových detí bola tá istá, kde sa neskôr odhrala napínavá scénka s alienmi + typická hollywoodska klasika: spadne lietadlo,zničí celú ulicu,ale autu stojacemu pred domom sa nič nestane) ale inak super film, a ten koniec nemá chybu.

Hunger Games (2012)

kniha bola fajn, ale toto je proste jedna veľká kakanica. Nedopracované a odveci. Ak ste nečítali knihu vôbec nechápete o čo tam ide. Sídlo je spracované ako retro z filmu a vôbec nevyzerá ako z budúcnosti. Radšej ani nespomínam ľudí čo sú poobliekaní ako v cirkuse. Tá sprostá roztrasená kamera ma počas celého filmu iba ročuľovala. O trochu viac sa mi už páči zákulisie Hier o život ktoré v knihe chýba a Roh hojnosti vyzerá ako umelecké dielo. Vedľajší herci sa mi páčili viac ako hlavni. Jennifer Lawrance sa sem veľmi nehodí. Film mohol byť oveľa lepší. Hádam raz niekto spraví sledovateľnejšiu verziu.

Prometheus (2012)

som sklamaná.Hrôza a des. Už z traileru bolo jasné že to bude somarina, priživujúca sa na úspechu Votrelca. Začiatok sa rozvíjal veľmi pekne,vyzeralo to sľubne,a vlastne takmer bez chyby,ešte aj hudba bola lepšia než som myslela, ale potom to totálne dokazili . Cisársky rez bez narkózy a že namiesto dieťaťa je to voľajaký ekvivalent sépie (či čo to bolo) A nakoniec samovražedná havária ktorá mala zabrániť momozemskej lodi aby zničila Zem. (istee.. lebo jedna vemírna loď zničí celú planétu).Možno som prepočula nejaký dôĺežitý dialóg lebo som omylom šla na original verziu bez titulkov. Väčšine vecí som našťastie rozumela. Aj tak dávam 2 hviezdy . Za super efekty a prvých 40 sledovateľných minút. Nebyť záveru páčilo by sa mi viac