Nic nás nerozdělí (2012)

Nedávno jsem film zhlédla podruhé...A přesto byly kapesníky potřeba - jako bych tam byla, vše věděla a nemohla nic dělat, nemohla situaci uspíšit, nemohla rozhodnout o jejím vyústění. I když už případně víte, jak příběh skončí, neubráníte se emocím téměř všeho druhu. Tak dobře je zpracovaný, tak dobře je zahraný. Hraje na city. A daří se. 5* ode mě zůstává.

Spalovač mrtvol (1968)

Omlouvám se za rozbití toho (alespoň u mě) úhledného sloupce samých 5* ;D. Co do kvality, film si určitě zaslouží i plný počet, ale můj subjektivní názor a pocit jsem považovala za důležitý a proto jsem tomuto snímku ubrala 1*...

Slova (2012)

Na film jako je tento spousta lidí čeká, aniž o tom ví... A já jsem se dočkala.

Lásce na stopě (2001)

Co by to bylo za život bez romantických iluzí. Tento snímek nám jednu takovou nabízí. Pohodlně se usaďte, zabalte do deky s hrnkem kakaa a užijte si roztomilou podívanou, svázanou honbou za štěstím a osudem.

Kráska a zvíře (2012) (seriál)

Nevyniká, ale přesto zaujme. Když se budu nudit, vím, co si pustit alespoň jako kulisu.

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Pobavila jsem se, herci dobří, námět vtipný. Kdyby tahle komedie neobsahovala některé dojemnější scény, trochu by mé hodnocení kleslo.

Hezké vstávání (2010)

Příjemná odpočinková komedie. Tak akorát na sobotní ráno, kdy potřebujete nakopnout po dlouhém týdnu. Herecké obsazení je také kvalitní, tudíž film nemůžu hodnotit záporně.

Stmívání (2008) odpad!

Jestliže jste teenager se zálibou v průměrných ,,upířích" novelách, dívejte se. Ale pokud vám nechybí zdravý rozum, pak nemáte šanci vydržet se dívat na permanentní výraz Kristen Stewart a naprosto absurdní zpracování celé zápletky. Jestli vás upíří/vlkodlačí příběh přesto láká a někdy jste viděli pár dílů The Vampire Diaries, uděláte dobře, když se k seriálu vrátíte.

Lov lososů v Jemenu (2011)

Elegance, s jakou se nám Emily Blunt a Ewan McGregor představili v tomto filmu, se najde málokdy. Neskutečná pohoda, praktický humor, přiměřená dávka dojetí a především - naděje.