Dovolenkáři (2012)

krásné, úžasné, romantické. takhle by měl vztah vypadat - občas se poštěkat, ale v zásadě stát za svým partnerem a ve všem ho podporovat!!! kéž bych i já měl někdy někoho takhle chápajícího....

Hráči (2015) (seriál)

smutná realita nfl. 75% hráčů je do pěti let v krachu. seriál ukazuje proč. rock překvapivě dobrej....

Sázka na nejistotu (2015)

někdo zde napsal, že chybí hravost a odlehčenost jako ve vlku z wall street. kdyby zde nehrál pitt a gosling a bylo to natočené jako dokument, nepřišel by na to nikdo. Takhle je možné, že se alespoň někdo chytne za nos, případně poučí. Tématicky vysvětleno dokonale. Herecky fantastické. Pro ty bez morálky a svědomí s jednodušším pohledem na svět je to a vždy bude málo hravé.

Nikdy není pozdě (2015)

z určitých sentimentálních důvodů volím místo odpadu opačné hodnocení. scénář na úrovni páté třídy zvláštní školy

Ogroff (1983)

plánoval jsem 2500 film dát markétu lazarovou. jsem rád že to padlo na tento skvost. do narvaného kina jsem šel bez iluzí co mě čeká. přišlo toho tolik že ani po dvou dnech nevím jak to popsat. ve své špatnosti je tento film geniální. nesmyslné scény, chybějící dialogy, reakce lidí i nelidí. zabíjecí scény. přesto byla atmosféra tak živá že jsem se smál celou poctivou hodinu a půl. po filmu jsem byl zpocený a unavený. kolega celý film nevěřícně kroutil hlavou a myslím si že nějaké psychické následky zůstanou. nejlepší scénu jsme nebyli schopní vybrat. klaním se doporučuji a přidávám v soukromém nastavení nový oddíl zvaný PERVERZITY.

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

asi vše řečeno, asi vše probráno, asi nová top seriálová desítka, asi všech pět sérií za deset dní o něčem svědčí. sopránovci odešli a špína je nahradila.

Domek z karet (2013) (seriál)

musím zvednout na pět hvězd po druhé sérii.... je tam chyba? přemýšlím nad zažalováním netflixu, že nepustil všechny série najednou....

Před soumrakem (2004)

původně jsem chtěl dát celé sérii dát celkově 4, ale za 5 se stydět nebudu. Přitom v prvním díle ona nesympatická, on nesympatickej, ale pobavil pobavil a posledních 40 minut poslední části jsem viděl a slyšel v reálu asi stokrát.

Před úsvitem (1995)

Před půlnocí (2013)