Dům voskových figurín (2005)

Řemeslně dobře odvedená práce, kterou však tíží všude přítomný stereotyp.

Komando (1985)

Čisté konání v žánru a nezapomenutelné filmové hlášky činí z tohoto snímku poctivý akční kult.

Život je krásný (1997)

Fascinující romantický film zasazen do netradičního a krutého dění 2. Světové války.Roberto Benigni vytvořil jedinečné charaktery postav, jenž se prolínají příběhem a zažívají s tím spjaté trable, ale i štěstiny života.Pro mne jeden z nejlepších filmů všech dob.

Masakr v Texasu (1994) odpad!

Chtěli jste někdy vidět nepovedený filmařský vtípek, který si jakoby říká o pořádnou kritiku?Jste na správném místě.U filmu jsem utrpěl pár srdečních záchvatů a přišel k veliké psychické újmě.Jak?Dělat z jednoho padoucha zcvoklého magora trpícím sadistickým komplexem mi přišlo královsky vtipné.Hřebíček do rakve však zarazila pasáž, kdy se na scéně objeví úchylný boss, jehož tělo je zkrášleno třemi bradavkami.no fuj.Jednoduše řečeno, tohle je škvár, který shlédnete pouze na vlastí nebezpečí.

Boogeyman (2005)

Jednoduchá konstrukce filmu je vcelku slušně vykompenzovaná užitím strachu.Nebýt stupidního a urychleného konce, Boogeyman by se nepochybně vyšplhal výš.Takhle jen lehce podprůměrný film.

Superman se vrací (2006)

Skvělé filmové zpracování nejslavnějšího komiksového hrdiny od DC comics, které však shazuje až přílišná romantika.

Město bohů (2002)

Film oplývá značně brutálními scénami, které však zocelují můj pohled na autentičnost dílka.Prostě a jednoduše impozantní.

Krvavý východ slunce (1993)

Film disponuje mnoha akčními klady, ale ve finále působí trochu otřele a fádně.

Vymítač ďábla (1973)

Mistrovsky propracované dílo, v němž dlí nejlepší horor všech dob.