• Krátkometrážní

Godzilla vs. Kong (2021)

Méně debilní,jak Godzilla(2014),ale pořád debilní. Teda já jsem s tím počítal podle upotávky,věděl jsem do čeho jdu. U Godzilly z roku 2014 jsem neměl vůbec tucha,že to bude takhle blbé.

Princezna zakletá v čase (2020)

Čekal jsem to mnohem lepší. Je to takovej průměr. Mě teda byla nesympatická princezna a ta její kámoška. Je to víc fantasy,než tradiční česká pohádka. Navíc tam zazní americká písnička,která se do české pohádky opravdu nehodí.

Kairo (2001)

Japka zkrátka mají dobré a originální nápady. Apokalypsa světa,ve které se duchové začínají globálně dostávat mezi živé.

Possessor (2020)

Zbytečná saďárna a celkově se to hrozně táhlo. Stopáž bych zkrátil o 20 minut. Vyrážení zubů a vypichování očí pohrabáčem , usekávání prstů sekáčkem a podřezávání hrdel bych taky vystříhnul.

Tři tygři (2019) (seriál) odpad!

Nic ve zlym, ale humor spočívá pouze v dialektu(pražský nebo ostravský) a nebo v trapnosti. Tohle má 85% jo?

Lovci dinosaurů (2005) odpad!

Povídka je výborná,ale tohle zpracování je děs. Skoro nikdy nedávám odpad,ale zde musím udělat vyjímku.

Léto All Exclusive (2015)

Po dlouhé době lepší komedie. Ale pozor,je to docela úleťárna.

The Night (2020)

Velice zdlouhavé. Kratší stopáž by filmu rozhodně prospěla. Oceňuji atmoféru hotelu a absenci lekavých scén.