• Krátkometrážní

Most špiónů (2015)

Film to není špatný,ale hrozně mi vadilo,co tvůrci udělali z Východního Berlína. Pouliční východo-německé gangy okrádajíc nebohého Amíka.

Kyslík (2021)

Film měl být kratší alespoň o 20 minut. Vše se hrozně natahuje. Do poloviny je film celkem napínavý,ale poté je vše celkem předvídatelné. Klasický průměr.

Co jsme viděli, co jsme slyšeli (2021)

Dalo se na to koukat. není to zas taková pohroma,jak se zde uvádí. Není to tedy vůbec horor. Spíš takový mysteriózní psycho drama.

Mosul (2019)

Akční scény dobrý,ale než se člověk zorientuje,tak to chvíli trvá. Navíc mi vadila mentalita hlavních hrdinů. 50%

Potichu (2019)

Potichu by jsem se připlížil k panu režiséru a nakopal ho do prdele za ty nelogičnosti.

Monsieur Chocolat (2016)

Vtipné scény v cirkuse zřejmě neměly být vtipné,páč jsem se ani jednou nezasmál. Celý je to spíš smutný. Omar Sy je mimochodem super herec. Jeden z důvodů,proč se na film podívat.

Démon zatracení (2019)

Po dlouhé době horor,na který se dalo dívat. Není to teda moc strašidelný,ale nebylo to špatný.

Vychováni vlky (2020) (seriál)

Sci-Fi to sice je,ale docela nezajímavé. Pořád se tam mele něco o náboženství a to mě teda nebaví. Chtělo by to radši novýho Vetřelce.

Coherence (2013)

Nezávislé scifíčko,ale kvalitní. Jde především o nápad,který je zajímavý.

Blair Witch: 20 let poté (2016)

Podle upoutávky to vypadalo na větší průser. S původní Záhadou Blair Witch se to samozřejmě nedá srovnávat.