Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi
  • Dokumentární

Fabelmanovi (2022) odpad!

Špicberkova hovnem švihlá přes míchu, nesnesitelná, nesympatická máma a ňoumovitej fotr s Danovým dětským ksichtem je rodinka k pohledání.

plakát

Místo činu - Přátelé (1986) (epizoda)

V tomhle díle je pro mě Schimanski totální vocas! Do případu, kterej mu mohl bejt ukradenej, investuje veškerý finanční úspory a samozřejmě o ně přijde! 💸🤦

Ferrari (2023)

Při dobrém ozvučení je hluk Ferrariho, ale vlastně i Maseratiho motorů ohromující, uším lahodící!

plakát

Lovci prokletých pokladů - Série 2 (2022) (série)

Druhá série nenáročné kokotinky, kterou je třeba sledovat lehce omámen 🥃. Ovšem Sofie má jedničku s hvězdičkou!

plakát

Paměť – zrod Vetřelce (2019)

Spousta rádoby učených kecálků filozofuje o scénách, co podle nich chtěl režisér říct, ale Scott se tím určitě takhle nezabýval. Nejafektovanější byla aktivistka v modrých šatech a představitelka Lambertový, která ve filmu viděla sexuální podtext!!! A podobně kecalo dalších deset lidí. Jeden v tom viděl ozvěny války ve Vietnamu, další ekonomickej úpadek USA, jinej rodinný hodnoty, utlačování žen a patriarchát..., a dalo by se pokračovat.

plakát

Miami Vice - Season 1 (1984) (série)

Crockett a Tubbs by měli být tajní policajti, ale spoustu času tráví na stanici, navíc když někde vystupují jako "tajní", oslovují se svými jmény! Myslím, že by je musel za chvíli každej znát. Ale nevadí. Nenáročná oddychovka. Jo, a ještě bych chtěl vidět Crockettův šatník. Kde ty hadry pořád bere, přece se mu nemůžou vejít na tu jeho lodičku. 🤨