Poslední hvězdný bojovník (1984)

Tohle jsem prvně viděl někdy v osmdesátých, samozřejmě na velmi kvalitní kazetě a od té doby ne a ne film objevit. Bodejtˇ by jo, když tomu někdo dal nesmyslný název Invaze Marsu. Ale tedˇ už mě to nebralo.

V žáru noci (1967)

Docela nudné dílo, které jsem byl schopen dokoukat pouze za pomoci Roda Steigera.

Vinaři (2014) (seriál)

Kdyby to dávali o dlouhých zimních (hnusných) večerech, možná, že by se dalo ocenit lépe, ale takhle. Jedna hvězda za prostředí a druhá za tu hezkou slečnu.

Manželství po italsku (1964)

Dokonalá dvojice. Lorenová jako štětka naprosto kouzelná a Mastroianni též perfektní. A ty jejich italský gesta ...

Robin Hood (1984) (seriál)

Budu se zde hodně opakovat, ale i pro mě je to seroš mého dětství. Po čtvrt století jsem si osvěžil paměť a už to taková sláva není, ale za ty vzpomínky si ho stejně cením hodně vysoko. Samozřejmě bez třetí série s Connerym.

In the Blood (2014)

Milá Gina mile překvapila. Svoji roli zmákla dokonale. Doufám, že ji někdy uvidím v pořádném filmu, protože mít to větší spád, klidně bych hvězdu přihodil. A rozhodně bych od ní nechtěl facku.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Jak pravil Barney Ross. ,,Bavit se je důležitý". A já se bavil opět náramně,i když jsem to po zdejších nevalných recenzích moc nečekal, ale přitom doufal, že to tak špatný nebude, a dostalo se mi všeho, co jsem očekával a na co se těšil. Sly a Arnold nezvykle civilní, ale naprosto přesní a dokonalí se spoustou výborných hlášek, a stejně tak ostatní přibyvší dokonale zapadli. A jak jim chutnal Budvar. Ode mě mají pět hvězd. Bez diskuze.

Chraň nás od zlého (2014)

Podle skutečných událostí. No,nevím. Fakt je, že už mě dlouho tak nemrazilo, možná nikdy, jako u tohoto filmu, a k tomu ta drásavá hudba, která splnila účel na stopro. Jen si nedokážu představit, že by si někdo pořídil soundtrack. Leda potencionální psychouš.

Tango (1993)

""Lepší dobrá honitba, než špatná svatba." Svěží komedie s luxusním mužským trojlístkem z kterého malinko výš vyčnívá skvostný soudce Noiret. To vše je podpořeno výborným dabingem.

Liberace! (2013) (TV film)

Poprvé a myslím, že naposled.Pro mě to byla docela síla a chvílemi jsem to chtěl vypnout, ale díky famóznímu Douglasovi jsem se musel dodívat.