Candy: Smrt v Texasu (2022) (seriál)

Trochu jinej pohled na případ než v Lásce a smrti i když ne o moc horší. Na konci lehký pomrkávání na diváka, jakože to nemuselo bejt tak, jak to vylíčila Candy.

Láska a smrt (2023) (seriál)

Olsenová naprosto vynikající! Podtržená jednička! Její právník byl taky dobrej řízek. O případu jsem nic nezjišťoval a tak jsem zůstal až do konce napnutej jak kšandy. Výborná série. Výbornej dabing.

Vřískot 6 (2023) odpad!

Úplně běžnou výbavou bytu je pětimetrovej hliníkovej žebřík! V jaký místnosti ho ten udata asi měl?! Do toho dialogy a chování jako pro pubertální kokůtky!

Nabídka (2022) (seriál)

Goode a Gorman jako Evans ( ta jeho vyřidílka ) a Bluhdorn ( ta jeho neurvalost ) předvedli naprosto perfektní role! Ty dva to muselo náramně bavit, a přitom hrozný hovada.

Bosch: Odkaz - Nadšení (2022) (epizoda)

Zatím docela slabota. Šmrnc předchozích dílů a sérií, kterej navozovala už parádní úvodní znělka, se nekoná! Vypadá to, že neměli moc peněz, ale chtěli točit za každou cenu.

Agent (2019) (seriál)

Tu jejich špionskou klauniádu jsem nevěřil ani jedný figuře a už vůbec ne Cohenovi! Nakonec mi byl jeho osud úplně ukradenej, páč se choval jako hloupej nadšenec!

John Wick: Kapitola 4 (2023)

John Wick nabobtnal do kolosálních rozměrů a blbosti, ale stále se jedná o nadprůměrný akční film, kterej vytahuje skvělej Donnie Yen, psisko, Paint it black a Wickova skvěle nasnímaná čistka dračím dechem!