V zajetí démonů (2013)

Horory nemusím, ale tohle bylo vážně perfektní! :) "Insane" momentů tam bylo dost stejně tak i pár chvil jako "Proč tam sakra leze?!" :D Ke konci už to ztratilo svůj půvab, ale i tak dávám pět * :)

Dokonalý trik (2006)

Oh, krásný mysteriózní kousek :) Komu z těch dvou mám vlastně fandit? Ani na konci filmu jsem si tím nebyla jistá, haha :D Celý film je nepředvídatelný a to ani nemluvím o tom konci. Prostě pecka :)

Občan X (1995) (TV film)

Skvěle natočené, ale hnus hnus hnus hnus!

Naruto (2002) (seriál)

Fakt jsem nevěřila, že by mě něco takovýho mohlo zaujmout! :D Páni, už jsem skoro na konci seriálu a furt mě to děsně baví! Většina dílů je opravdu vtipných; každá postava má něco do sebe a to je fakt pecka! :) Naprosto super :D (zhlédnuto: 9/9 sérií)

District 9 (2009)

WOW! Ze začátku mě to až tak moc neoslovilo, ale musím říct, že tohle se fakt povedlo! Super atmosféra, skvělá animace. Celý film proložený "dokumentem" je prostě super nápad, navíc filmu dodává na "skutečnosti". Náramně jsem se bavila a rozhodně tohle sci-fi doporučuju!

Sloní muž (1980)

Velmi smutný příběh, který ukazuje jaké jsou někteří lidé zrůdy, i přesto, že vypadají zcela normálně.

Na Hromnice o den více (1993)

Velmi příjemná komedie, která stojí za to! Úžasný vývoj hlavní postavy příběhu během časové smyčky :)

Equilibrium (2002)

Tenhle film je prostě super! Děj je jednoduchý, místy předvídatelný, ale párkrát překvapí! Atmosféra filmu i jeho soundtrack je naprosto cool. Velice emotivní záležitost, na kterou nedám dopustit! Christian Bale přímo září... no prostě paráda :D

Návrat do budoucnosti (1985)

Skvělý film, který jen tak neomrzí. Bavila jsem se až do úplného konce. Škoda, že takových filmů není víc :(