• Pohádka

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

První díl 5 a za tuhle nudnou směsku 1 * z nostalgie. 2 se měla natočit už dávno a s paní Chytilovou, která by se k tomuto nesmyslu určitě nepropůjčila.Postavy skoro bez návaznosti . Chýlková bez předkusu, Heřmánek co vypadá jak Donutil v prvním díle a Donutil se jen tak s malým štěkem mihne. Prostě pan Boleslav Polívka kterého si jinak vážím a mám ho rád potřeboval peníze na skrachovalou farmu a své dluhy

Drsňačky (2013)

KurvaHolkyGutntag - více sprostých slov v jednom filmu jsem snad neviděl

Muž z oceli (2013) odpad!

Další z mnoha -manů- kdy tentokrát jsem se doslova unudil málem k smrti a to nemluvím o prvních 20 minutách , kdy jsem to chtěl úplně vypnout. Podle mě totálně zkažený příběh o supermanovi , ale co dívák to názor že.

Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)

:-) Vítězslav Nezval,hudba-Ludvík Podéšť/Modré a bílé průvody mužů a žen,červené šátečky Pionýrů.Mladý je ten,mladý je ten,kdo bojuje za šťastný život s armádou míru.Hoch s hrdým čelem,osmahlý od práce,má jasné oči,otužilé svaly a dívka sličná,jak růže v zahrádce,tká zítřejší den,v němž ženy neplakaly.Mladý je ten,kdo obrozuje svět,jenž upadl málem do rozvalin,ať je mu 16 či 17 let,mladý,ach mladý je soudruh Stalin.Mladí jsou všichni,kdo nás převedli do nové epochy s Klementem Gottwaldem v čele,mladý je Zápotocký,mladý je Nejedlý,mladá je strana a její ručitelé. Mladý je básník,jenž zpívá pro mladé,mladá je píseň,holubička čistá,my všichni jsme mladí,měšťácký západe,MLADÝ JE KAŽDÝ KOMUNISTA.Modré a bílé průvody mužů a žen,červené šátečky hochů a mladých dívek,mladý je ten,mladý je ten,kdo běží o závod,jak koník zlatohřívek.Mladý je básník,jenž zpívá pro mladé,mladá je píseň,holubička čistá,my všichni jsme mladí,měšťácký západe,MLADÝ JE KAŽDÝ KOMUNISTA. :-)

Město podvodů (2012) (seriál)

zajímavé že vetšinu podvodů dělali cikání ! Cikánský taxikář ,cikánská kapsářka ,cikánský majitel baru a pasák v jednom a ošklivé cikánské prostitutky . Výborný dokument a určite hodně pravdy .

Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013)

Proč? Pro koho to pan Magnusek vlastně točí ? Bastardi dobré protože tam ukazoval cikány jak to je ale ty další filmy , které sype s rukávu jak na běžícím páse . Ještě že je internet a dá se to stáhnout , zprotože kdybych na tohle šel do kina a zaplatil tak by mě fakt J...O - jednou a dost !

Tom Sawyer (2011)

Slabota - zlatí PÁNI KLUCI film z ČR

Tak fajn (2012)

Chce to druhé skouknutí, když jsem to viděl loni poprvé dal jsem pouze jednu hvězdičku. Teď když jsme se na to dívali podruhé tak jsem se hodně bavil a proto to také změnil na tři hvězdičky a 60% . Oba Labudové dobří a B.Žilecká také . Mimochodem do filmu nakombinována hodně dobrá kolekce hudby.

Prozrazení (2012)

Kdyby nebyl ten konec dal bych 1 takto dávám 2 hvězdy . To jsem opravdu nečekal to dvojité překvapení nejprve dokonce i s potleskem ,který v americkém filmu nemůže chybět . A potom s tím udušením . Jakou srandu jde udělat v 90 minutách prakticky s jedním hercem a jedním kufrem od auta s vysílačkou . Trochu mi to připomělo Telefonní budku a takové ty filmy když ti lidé uvíznou ve výtahu.

Lincoln (2012)

Dozvěděl jsem se něco více o historii ameriky ale pro nás čechy to zase až takové drámo není . Nicméně film to nebyl špatný a je vidět že už kolem roku 1856 to v americké politice chodilo stejně jako dnes v té naší . Úplatky a slibované /trafiky/ za hlasy.