Proč? (1987)

Sparťanskí vlajkonosiči cestou z Banskej Bystrice rozmlátia celý vozeň a chuderu sprievodkyňu takmer vyhodia z okna. Dráma s prvkami dokumentu zachytáva chuligánsku scénu v ČSSR osemdesiatych rokov celkom verne a dosť drsne. Brusel! Brusel! Brusel! #Sparťanská šľachta

Matador (1986)

Ďalšia z almodovarových úchylarín :-)

Jako jed (1985)

Za socíku sa sralo na robotu a počas pracovnej doby sa páni inžinieri radšej venovali príjemnejším činnostiam.

Rambo II (1985)

tolko nelogickych blbosti sa len tak lahko v jednom filme nenajde. po vybornej jednotke davam slabe **

Nekonečný příběh (1984)

Nestarnuci pribeh, nadcasove postavy (Falco!) a vynikajuca hudba (Giorgio Moroder). Funguje aj po tridsiatich rokoch.

Zelig (1983)

Zvlastny film. Kvazi dokument o hochstaplerovi menom Zelig. Zopar vtipnych momentov sa naslo, ale viac ako *** tomu nemozem dat.

Rambo: První krev (1982)

bomba! kvalitny akcak, nahanacka v lese nemala chybu, trosku slabsia druha cast v meste ale celkovy dojem velmi dobry. hovorili ze rambo je kultovka - a mali pravdu :-)

Snehuliaci (1980) (TV film)

perfektná rozprávka z detstva, kde snehuliaci nabijú v hokeji kanadu. škoda, že zaklínadlo kozi-kuzi-kuzuka nedávno zneužil pomaranč a tak mi ho definitívne znhusil.

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)

Cloveku sa ani verit nechce, ze to tak za sociku naozaj bolo. Ludia byvajuci na stavenisku a stavbari vysedavajuci pocas pracovnej doby v krcme. Fuserina na kazdom kroku. Zlaty socializmus.

Šílený Max (1979)

I am the Nightrider! I'm a fuel-injected suicide machine. I am a rocker! I am a roller! I am an out-of-controller!