• Thriller

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Celkom som sa zabavil, istotne lepšie ako jedna a dva, respektíve o kúsok malinkatý. Štvrtá hviezda je za to ako sa žena zopárkrát s chuti smiala, hoci ja som sa len usmieval. Pohoda na ktorú zabudnete a či to bola jednotka alebo trojka, či päťka to je vám úplne jedno.

Dívka v pavoučí síti (2018)

LTT tri hviezdy. Casting my moc nesadol a Blomquist úplne mimo.Akcie nie moc, ale vcelku vydarená. čo ma vyslovene potešilo, bol záver, keď mu konečne nabehol dom a označoval enemies, Paráda. Prvý diel bol omnoho lepší po všetkých stránkach. Nieje každý deň nedeľa.

Království zombie (2019) (seriál)

Pomalší rozbeh, ale keď sa to konečne rozbehne, tak je to na veľkú parádu. Jednoducho zombíci sú hladní a furt porád je ich málo. A keď začne masaker, tak to stojí za to. Samozrejme veľké plus za to, že nie sme v modernej dobe a jaksi taksi katany sekery a kosáky musia stačiť a že nestačia to je jasné. Herci my prišli v pohode, aj keď niekto môže namietať, že tie tváre vám splývajú, ale nieje to tak. Atmosféra sa dá tiež, lenže ako hovorím, nabehnú zombíci a je to super.

Paříž 15:17 (2018)

Myslím si, že ako hodinový dokument by to bolo fajn. Celkom nuda, niet sa čomu diviť, ale v rukách Clinta Eastwooda to ubehne celkom rýchlo. Koniec hlavne rýchly a vôbec nič pritiahnuté za vlasy. Asi to chcelo iný scenár.

Brexit (2019) (TV film)

Paráda. Sakramentsky ukecané, ale hlavne pravdivé. Benedict hrá, ako zvyčajne super a jeho výkon len pozdvihol film na vyšší level. Paráda na druhú.

Rampage Ničitelé (2018)

Bavilo ma to, zasmial som sa a lietajúci vlk ma dostal. Fajná zábava za tri.

The Sisters Brothers (2018)

Herci fajnový, príbeh poslabší. Chcelo to prestrihať film na rozumnú dĺžku, ale aj tak nie som istý, či by to filmu pomohlo. Veľká škoda, pretože na tak dobrých hercoch mohol postaviť super film.

Oslněni světlem (2018) (seriál)

Konečne viem aký je rozdiel medzi Audi TT a a Fiatom Multipla :-D Inak, že fakt dosť dobrý seriál O tom sa nám Slovákom ani nesníva, že taký natočíme. Jednoducho paráda. vadil my akurát tak Kubuš, ktorý mz prišiel ako keby ani hrať nevedel a pred koncom ani nevedel narátať do päť. Atmosféra úplne parádna a mafiáni ako zo života divokých 90-tych rokov.