• Thriller

Belgica (2016)

Taký lepší priemer, ale aby tu bolo niečo na zapamätanie, ani nie. Čo sa týka hudby a zvuku, tak jo to sa podarilo na výbornú. Inak ten koniec som akosi nežral, ja viem že nemusí všetko skončiť tragicky, ale v podstate to tam aj smerovalo a nejak som neuveril ten koniec "že dobrý napravený tatko a brat". Inak sa to dá v poho skuknúť.

Hledá se Dory (2016)

Neviem, také nemastné neslané, dalo sa z toho vyťažiť oveľa viac.

Pád Londýna (2016)

Slabšie o dosť ako Olympus a kurevsky menej zábavnejšie. Toť vsjo.

The Guest (2014)

Až do toho finále to bolo celkom fajn. Pri konci sa to tvárilo akože je šúterman a popritom niektoré veci my tam doslova vadili. A to som bral tento film ako béčko. Holt čosi tomu chýbalo. Inak hudba fajnová a záber s hudbou "Because i love you" bol fantastičny. Slabšie tri.

Bloodsucking Bastards (2015)

Aj my to sadlo, myslel som si, že to bude väčšia chobotina. Obkecávacích, zábavných upírskych filmov nieje moc, takže ja som bol spokojný a niektoré hlášky boli fajn.

V srdci moře (2015)

Po asi hodine si hovorím fajn, super koniec filmu a bolo by to takmer aj na plnú pálku, ale čo tam idú riešiť ešte hodinu??? To že niekto niekoho jedol a cestoval v loďke až kým nedorazili na pevninu? Oh My Good!!! No pretrpel som to do konca a stačilo my. Jedno pozretie a dosť.

Tom Clancy's the Division: Agent Origins (2016)

Za tú pol hodinku je to super. Šlape to ako to má, akcia je super a na to že je to For Fan celkovo na úrovni. Takto našlapané neviem či by to dokázalo zaujať na celovečerák, ale fakt že je to krátke len tomu pridáva na kvalite vo všetkých smeroch.

Purpurový vrch (2015)

Nejak ma to nechytilo. Od Guilerma som očakával troška viac. Inak farebne to bolo úžasné. Škoda premrhaného materiálu a Guilermo mohol pritvrdiť viac.

Gangster Ka (2015)

Celkom fajn film. Po dlhšej dobe som nekrútil hlavou že prečo načo a za čo. Niečo tomu chýbalo, možno viac akcie alebo napätia medzi postavami. Niektoré mi prišli len tak odfláknuté. Na jedno pozretie fajn, ale druhýkrát by som to už nedal. Zasa na druhej strane sa nemajú tvorcovia za čo hanbiť, ale mohlo to byť aj lepšie.

The Bad Education Movie (2015)

Ale jo, dalo sa to v pohode zvládnuť. Taká jedno-dvoj hubka :-) Zopár vtípkov úplne super, niečo len na úsmev, ale našťastie prihlúpla fekálna amerika sa nekonala. Samozrejme niečo tomu chýbalo, možno lepší herci a scenár, ale inak že lepšie tri, takmer štyri.