• Thriller

Kalvárie (2014)

V pohode sa to dalo. Pomalé tempo, vynikajúci Gleeson ale niečo mi tam chýbalo. Na jedno pozretie pre mňa stačí. Nejak extra ma to nevzalo, a asi malo. A možno som nemal správnu náladu.

Sousedi (2014)

Pár výborných momentov a skvelých vtipov. Niektoré stáli za starú bačkoru, ale v pohode sa to dalo prežiť. Ako jednohubka Ok.

Cheap Thrills (2013)

Videl som a že nič. Mne osobne takýto druh filmu stačí vidieť raz. Neohromilo a bolo jasné ako to skončí. Ešteže zarábam evry a nemusím chodiť na takéto súťaže :))

Příběh kmotra (2013)

Leeeepšie tri hviezdy. Bavil som sa, ale čo mi teda vadilo tak to bol strih alá Tony Scott. Inak pohoda-lahoda.

Znamení andělů - Miserere (2013)

Čo ja viem, taký normálny thriller, krimi, s pomaly chodiacim a ležérnym Depardieu. Však už vyzerá ako Seagal. Nič extra, ale ani žiaden prepadák. Jedno pozretie stačí a za pár hodín aj zabudnem o čom to bolo. Trochen atmosféry to v určitých momentoch malo, ale to je asi tak všetko.

Elysium (2013)

Mohli z toho viac vytrieskať, ale mlátiť slamu sa im podarilo dokonale. Scénarista by si zaslúžil narezať na zadok žeby rok nič nenapísal pod hrozbou ďalšej bitky.

Váhavý fundamentalista (2012)

bla bla bla a zasa len bla bla. Škoda, vyzeralo to celkom fajn ale slabšie momenty prevládali nad tými silnejšími.

Památkáři (2014)

Tentoraz som Clooneyho film akosi nezožral. Nebolo to zlé, ale niečo tomu chýbalo.

3 dny na zabití (2014)

V rámci Bessonových možností. Na tretiu hviezdu to vytiahol Kevin Costner. Nebyť jeho tak dve z odretými ušami.

Mafiánovi (2013)

keby nebolo tej ratatata bum bum záverečnej akčnej scény a viac humoru tak by to bol strašne fajn film. Bolo vidno že De Niro z Michelle si film užívali. Som rád že Luc Besson nezabudol natočiť aj normálny film ktorý potešil ale nenadchol.Nadpriemerné tri hviezdy a možno časom zmením na štyri.