Stín kapradiny (1984)

Film o dvou kretenech na uteku. Nic pro mne.

Krtek a maminka (1997)

Nejhustsi dil Krteckova animovaneho sveta...jak se s timhle vyrovnat???

Remember the Night (1940)

Docela roztomila lehka komedie s vanocni atmosferou. Barbara vtipna. 4-

Sugarlandský expres (1974)

Film je spickove natocenej, a proti Spielbergove rezii nemuzu rict ani slovo. Stejne tak po herecke strance je vse ok. Ovsem...pribeh malo uveritelny a prilis americky, a to je zadrhel. Navic mam problem s tim, kdyz se postavy chovaji jako kreteni. At uz umyslne nebo vrozene... Celkem tedy slabsi prumer za 3-. P.S.: navic jeste cz dabing... :-( Pozitivem je pak mnoztvi paradnich sedmdesatkovych aut vseho druhu.

Křížem krážem (1949)

Formalne sice fajn..., ale Lancaster mi byl tezce proti srsti od prvni do posledni minuty, a to je pak tezky...Trosku to zachranuje Ivonne a Dan Duryea, ale tohle proste nebude muj obibeny film.

Barbary Coast (1935)

Tohle je predevsim film pro Miriam. A Miriam, to je laska...takze ja jsem byl spokojen. :-) Film je dobrodruzne melodrama, poctive natocene, a pokud mate naladu prave na tuto kvalitu, tak si ho uzijete. 3+

Phone Call from a Stranger (1952)

Uz jsem videl ledacos, ale tohle je zas novinka... :-) Za mimoradnou podivnost celeho tohoto filmu pridavam jednu hvezdu. Vyborna Shelly, netradicni Bette.

Podivné okouzlení (1952)

S Cleo mel proste Haas stesti, nebo stastnou ruku, chcete-li... Tahle slecna mu spoustu momentu zachranuje (nechci rict hned celych filmu...). Stejne tak jako zde, v tomto, bohuzel jen prumernem, kousku o zarlivem manzelovi. P.S.: v jednovetne roli pohledna Geneviève Aumont, dale potesila velmi sympaticka Mona Barrie.

Záhadná žena (1946)

Ja jsem ty Hedy proste zatim neprisel na chut... A tahle jeji role to urcite nezlepsi...holka, ktera ma penize radsi nez cokoliv, to cele zabalene v melodramatickem podani. 3-

Nebezpečná (1935)

Cely to zachranuje Bette D. Bez ni by to asi ani nevzniklo, ...film je temer o nicem, resp. takovych podobnych nametu jsou kvanta.

Časové pásmo bylo změněno