Pozdrav od juggerů (1989)

Tohle mi vubec nesedlo. Nebavilo, a nezaujalo nicim. Pozitivem je snad jen ucast Hauera a Joan Chen.

Speed Master (2007)

Divaky znale asijskeho pristupu musi tato variace na Rychle a zbesile potesit, stejne jako me. Skoda, ze to nebylo kresleny. :-)

Sedm a víc (1973)

Tak ani na podruhe jsem se nerozhodl pro vyssi nez prumerne hodnoceni. Stale jsem presvedcen, ze tomuhle filmu neco chybi...i kdyz definovat co to je zatim nedokazu.

The Van (1977)

Kde se tady vzal Danny DeVito...? Je to jasna ukazka toho, ze kazdy nejak zacinal. :-) Kdyby mi nekdo rekl, ze tenhle film vznikl na objednavku jako podpora prodeje dodavkovych vozu v USA, asi bych tomu veril. Resp. nemam zadny dost silny argument proti.

Gonki bez finiša (1977)

Film z prostredi sovetskych automobilovych zavodu. ...Ale bohuzel 99% filmu se odehrava na schuzi. Nuda, sed... P.S.: a myslim, ze jsou tam vic nez moskvice videt nase skodovky. :-)

Dirty Mary a Crazy Larry (1974)

Vanishing Point zustane neprekonan, ale tohle nebylo spatny. Hlavne Susan, ta me teda pobavila...no a pak autaky, samozrejme. Je prijemne i v takovemto (na ameriku zamerenem) vozovem parku videt Ford Capri... :-) 4+

Holá pěst (1981)

Tak tady bohuzel s kolegou Karlosem nemuzu souhlasit. Zvlastni artove zpracovani a jakasi syrovost delala z TNT zajimavou a koukatelnou vec. Tady byla bohuzel veskera pridana hodnota rozpliznuta do bezne lacinejsi osmdesatkove produkce, a film nema prilis co nabidnout. Prestoze ano, pribeh je hodne podobny, ne-li primo stejny.

Malone (1987)

Slusne natocene "oldschool" akcni becko, s drsnakem a agentem Burtem. Ja s tim nemam problem, bereme-li to jako oddychovku. Je to film z doby, kdy hrdinove jeste kourili cigara. :-) Prumerne hodnoceni ziskava za to, ze tam nakonec neuvidime nic zapamatovatelneho. Proste "polda a bandita" to neni, prestoze tady ma Burt taky pekny auto...

Hranice (1980)

Ultra nudne. Sahnete radsi po podobnem filmu s Nicholsonem, to je uplne jina liga.