Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Super vidět většinu hvězd béčkových filmů, které jsem sjížděl na vVHSkách v dětství :) Možná i díky tomu jsem dal o jednu hvězdu víc než by si film ve skutečnosti zasloužil. Chtělo by to více akce a hlášek.

Hledám Amy (1997)

Nechutnej "devadesátkovej" Affleck, kterej mě opět přesvědčil o svém neherectví, nudné dialogy, romance kdy to mezi hlavní dvojkou vůbec nejiskří+megabonus závěrečná scéna, kdy jsem se ze začátku smál, protože jsem myslel, že je legrace a poté jen nevěřícně kroutil hlavou, protože to bylo myšleno vážně. Možná v 90.letech zajímavé téma k natočení filmu, ale teď mi to přišlo jako dělání velblouda z komára-prostě plkání o ničem.

Maniak (2012)

Zajímavě natočený tuctový příběh. I když dějová linka s fotografkou ten film dost oživuje-bez ní by to bylo opravdu totálně o ničem. Gore efekty povedené, napětí až na pár okamžiků nulové. Pytlík "zahrál" úchyla slušně. Celkově to na mě ale dělá dojem naleštěného nic.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Skvěle jsem se zasmál a to je u komedie nejdůležitější. Skvěle si utahuje z černoprdelníků a geeků :)

Český žurnál - Život a smrt v Tanvaldu (2013) (epizoda) odpad!

Je to dokument, a né zpravodajství, takže vyvážené to asi být nemusí. Každopádně, že ČT placená z konc.poplatků všech lidí točí takové pořady teda radost nemám. Já teda v tomhle případě věřím 100% vyšetřovatelům, kteří když jde o konflikt bílý/cikán, konají velice pečlivě..Dokument nám chce ukázat, že ČR je plná rasistů, ale ono rasismus a zkušenost s nepřizpůsobivýma je dost zásadní rozdíl. Klusák s Remundou by měli takový ptákoviny točit za svoje prachy.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Začátek bravurní, to mi úplně mrazilo, ale pak jsem měl místy pocit, že snad sleduju parodii..Pak opět vážné a akční. Takový podivná patlanina. Ale ne, že by mě to nebavilo.

Talisman (2012)

Sluníčko svítí, hladina se třpytí, pejskové radostně skotačí a do toho všeho se připlete bývalý voják z Iráku, který do tohoto zapadlého ráje urazí cestu snad přes půl USA. Hledá podle fotky krásnou ženu, které by rád poděkoval jako svému andělu strážnému při jeho 3 válečných štacích..Jenže se z toho vyvine ♥ lásenka ♥. No není to kýč a klišé jako prase? Je a pořádně přeslazenej a lehce předvídatelnej. Pro cílovou skupinu žen a dívek, hledající "opravdovou romantickou" lásku alespoň v kině, je to ale asi trefa do černého. Já přidal navrch jednu hvězdu za Taylor Schilling, na kterou se mi dobře koukalo.

Vlajky našich otců (2006)

Tenhle film mi od Clinta nějak nesedl. Přišlo mi to hrozně utahaný a patetický. S vypětím sil udržet víčka otevřená jsem to vytrpěl až do konce..Možná bych měl ještě popřemýšlet o změně hodnocení, 3* jsou nyní z mého pohledu dost milosrdné.

Cass (2008)

Zajímavý snímek mapující jak vývoj chuligánské scény v anglii, tak i život Casse Pennanta. I přes zjevně nižší náklady mě film nenudil, ba naopak. Nabízí se srovnání s podobnými snímky třeba Football factory-což je pro mě top z této kategorie snímků, Cass nepřekonává. Ale třeba Rise of the footsoldier dle mého už strčí do kapsy stejně jako Green street hooligans.

Svět podle Prota (2001)

Super "upovídaný" film s hereckým koncertem Bridgese a Spaceyho. Trochu mě pak zklamal ten závěr při odhalování identity "mimozemšťana". I když úplný konec pak pro mě, tak jednoznačný naštěstí nebyl :)