Tekken (2010)

Film podle hry, kterou jsem na playstationech hrál, tak i proto jsem chtěl tenhle film zhlídnout.Neřeším dějovou línii filmu, ale jen souboje o, které hlavně šlo.Byly vydařené a můj oblíbenec Yoshimitsu měl být vítězem :D

Méďa (2012)

Každý má, nebo v dětství určitě měl svého oblíbeného plyšáka, kterého měl rád a považoval ho za svého kamaráda se, kterým občas mluvil.Jak by se Vám líbilo kdyby jednoho dne začal mluvit a trávit s Vámi čas?Dobrá podívaná na méďu, který sedí na gaučí a hulí trávu z bonga, obštastňuje ženy a je sprostý, jak dlaždič.:D.Mark Wahlberg hrál dobře, přišel mi, že je sám sebou a má rád pořádné párty ;). Je to oddychovka doporučuji :)

Útes smrti (2010)

Bál jsem se, že to bude další propadák se žralokem, ale snímek mě mile překvapil.Voda byla krásná i počasím jim vyšlo jen ta potvůrka, co je ohrožovala byla nepříjemná.Film má parádní atmosféru, která se pořád stupňuje až na samý závěr filmu.

Prci, prci, prcičky (1999)

První nakousnutí komedie o skupině kamarádů, kteří jsou ještě na střední škole a jsou panicové.Tuhle bariéru chtějí prolomit.Každý má na to jiný systém a je to opravdu zábavné jejich snažení sledovat.Pár scén je tam opravdu kultovních.Hlavně v roli Jima například ( dovádění s jablkovým koláčem, nebo taneček na židly ). Stiflerova máma taky není k zahození :D. Chtěl jsem dát plný počet, ale na plných 5 hvězdiček to není ;)

Predátoři (2010)

Tohle je remake prvního dílu.Ukradlo to co se dalo a pro mě je to určitě plus, protože atmosféra v džungli se mi moc líbila a vtáhla mě více.Byl jsem na to v kině s kamarádem a moc jsme od toho nečekali, ale příjemně nás tenhle díl překvapil.Sice hlavního záškodníka predátora už jsme znali i jeho ničivé schopnosti.Ty prasata s bodlinama, byli povedené i souboj japončíka s katanou proti predátorovi.Starý dobrý Danny umřel mezi prvníma :/ Dávám 75%

Hranice smrti (2007)

Hledáte nocleh narazíte na starý hostinec, kde jsou na vás přijemní.Opijí vás na baru a zatáhnou vás do pokoje, kde zažijete grupáč.Komu by se tohle nelíbilo?Najednou chcete znova sex a hostinská vás odmítne.Nazvěte jí lacinou děvkou a ještě předtím ji prozradíte, že máte u sebe hromadu trávy.Hostinec je plný pošahaných lidí, kteří mají takové tuláky jako hračku.Společná večeře se vydařila, kde stařenu krmí a ona má skrz krk hadičku, kterou cákají sračky všude.Dali by jste si pečeni na vepřovém sádle?:D.Nebo radši do sklepení za kanibalama na výběr tu bylo hodně možnosti.Ten nástupce fuhrera byl taky nesmrtelnej prvně ho skoro ubodá nůžkama, pak dostane pořádnou ránu palicí a běhá jak srnka.O brutalitu nebylo nouze, ale že bych si to musel pouštět znova.to teda né!

Bláznivá olympiáda (2005)

Nejlepší scénka je s cédečkem, kterou si z filmu určitě každý zapamatuje:D. Jeho představení je taky super: Jmenuju se Jeffy a mám rád jablka:D. Johny Knoxville zahrál mentálně postíženého mladíka skvěle!

Šakal (1997)

Skvělý!Bruce Willis v roli záporáka, který navštívil obchody s parukama.Jsem rád, že Richard Gere tuhle roli odmítl neseděl by mi tam.Škoda toho konce, i tak velmi vydařený thriller

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Počáteční 10 minutová scéna je úchvatná. Pořádná jatka v podobě vraždicích stvůr proti bezmocným doktorům a pacientům. Scéna, kde porcují lidské tělo zaživa odřezávají kousky těla a požívájí, jak kdyby to bylo krásně grilované prasátko, tak to je teda síla. Tuhle scénu nedoporučuju lidem, kteří mají slabý žaludek! Celkově to byla asi největší vyvražďovačka téhle série a doporučuji těm, kterým se líbil aspoň první díl.