Jackass: Děda Mizera (2013)

Děda Mizera v podání Johnnyho byl výbornej, tak jak jeho vnuk Billy. Dávám 60%

Symfonie strachu (2013)

Frodo pytlík si vzal vysoké podpatky, aby došáhl na pedály a klávesy klavíru. Je tam spousta nesmyslného chování, jak z pohledu oběti, tak i samotného zabijáka. Čekal jsem, že to bude více psychologický boj o přežití a náš neviditelný sniper byl k smíchu. Dávám 50%

Lola běží o život (1998)

Lola běží o život, ale až na třetí pokus jí to vyjde podle představy. Dávám 60%

Tajemství maloměsta (2019)

Tým basketbalistek mi přišel jako zlá školní sekta. Ano, byly tam nelogické věci a místy debilní chování postav, ale dalo se to zkousnout. Kromě dvou policajtů se ve filmu objevují jen ženské a to je možná ten problém. Škoda toho zpackaného konce na to, že to byla bývala vojanda, tak hodně zklamala. Dávám 55%

Them! (1954)

Musím tady podotknout, že je to skoro pravěký film, ale za mě to ustál hmyz docela dobře. Jen je škoda, že neměl moc prostroru a spíš se tam jenom žvatlalo, jak ve staré Godzille. Dávám 60%

Shakma (1990)

Pěkně nasranej pavián Shakma likviduje mladé vědce v ústavu. Link se mi líbil taky o dost více tam byla hlavně vybudovaná pevná vazba mezi primátem a člověkem. Tady šlo jen o čistou likvidaci. Dávám 55%

Kožená tvář (1990)

Z původních třech dílů je pro mě tenhle třetí nejlepší i si dokáže držet slušnou atmosféru. Viggo na mě působil, jak mladý kovbojík, který si zatím jenom ošahává násilí. Dávám 55%

Pippi dlouhá punčocha (1969)

Jako děcku se mi to líbilo, jak byla pihatá holka vždy o krok dál než ostatní i když se ji smáli, jela si svoje a byla sama sebou. Pippi a jeji opičák. Dávám 55%