• Rodinný

Blbý a blbější (1994)

Nevím,ale Blbý a ještě blbější:Jak Harry potkal Lloyda se mi prostě líbil víc.Byla to větší zábava,provedení filmu bylo takřka stejné .Tyhle dva filmy jsou ale taková kravina,až je to vtipné a to se mi líbí.

Už jsme doma? (2007)

Příjemné pokračování filmu už tam jsme.První díl je o něco vyvedenější.Ale i u tohoto dílu jsem se opět bavila a jako jednička je to film,který mě zaujal a můžu se na něho dívat pořád dokola.

Už jsme tam? (2005)

Dle mého názoru jeden z dobrých filmů.Viděla jsem ho už několikrát a vždycky mě to stejně baví.Je to úžasný film na dešťový den.Děj je záživný,má šťávu a docela se u toho člověk i pobaví.

Malý Herkules (2009)

Tak řekla bych,že na to,že je to první nejhorší film,to není zas tak hrozné.Můžu říct,že jsem viděla mnohem horší filmy.Není to zábavné,ale dá se na to dívat.Je to sice blbost,ale pro děti to určitě bude dobrý film.

Zvonilka: Tajemství křídel (2012)

Příjemná animovaná pohádka.Na tento film jsem šla s kamarádkou.Neměly jsme na výběr moc filmů,ale protože kino mělo velkou akci nakonec jsme se rozhodly pro tento a myslím,že jsme si vybrali na to,co bylo za výběr dobře.Krásná animace,prostě pastva pro oči.Děj na to,že to bylo udělané pro děti docela zajímavý.Když to shrnu krásná ,zajímavá pohádka,která se bude líbit určitě všem malým holčičkám :) Dávám 3 hvězdičky

Plnou parou vzad! (2002) odpad!

Neskutečná blbost,ale né tak,jako jiné filmy,které jsou kraviny,ale aspoň se u něho příjemně pobavím.Tady se bavit nešlo...

Smím prosit? (2004)

Příjemná,romantická komedie se skvělým obsazením.Děj mě zaujal a nemohla jsem se od něho odtrhnout.Myslím,že je to skvělý film na nějaké víkendové odpoledne :)

Deník malého poseroutky 3 (2012)

Společně s jedničkou se mi tento díl líbí nejvíc.Dvojka taky nebyla špatná,ale nebavila mě jako tyto dva díly.3 možná byla i lepší,než jednička.Film měl říz,bavil mě a docela jsem se u filmu nasmála.,,dětští" herci předvedly obdivuhodné výkony.Je úsměvné pozorovat neobyčejný život,obyčejného chlapce,kterému komplikuje život jeho rodinka.Upřímně mu takový vzrušující život závidím.

Agent v sukni 2 (2006)

Druhý díl Agenta v sukni je řekla bych o trošku lepší,než první díl.Bavila jsem se více než u jedničky,ale zase to spadá do kategorie 3 hvězd,protože to zase nebylo nic převratného.

Agent v sukni (2000)

Průměrná malinko netypická americká komedie propojena s krimi a i trošku i detektivkou.Docela jsem se bavila,ale nic převratného.Ale na víkendové odpoledne fajn film.