Adam Ondra: Posunout hranice (2022)

Pro někoho kdo leze a trochu se orientuje v jeho kariéře nebylo tak těžké se vyznat v nějaké kontinuálně "příběhu". Ale celkově to byla směsice spousty hezkých záběru které neměly patu a hlavu a člověk nevěděl kde je vlastně příběh sazasen. Trochu škoda. Za mě nevyužitý potenciál.

The Grand Tour (2016) (pořad)

Rok čekání... a stálo to zato!!! Chvilema mám pocit že scénář je trochu očividný, a byla by mi přijemnější trocha improvizace, jako to bylo ve starém pořadu, ale i tak nejsme ani trochu zklamaný.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Naprosto uzasnej film s naskutecnymi kaskaderskymi kousky. Jedine ale není chyba filmaru jsou titulky dosažené v českém kině. Jak dělané přes google překladač.

Gravitace (2013)

Film, kterej vás posadí napne a až do konce nepustí! Jediný svého druhu, jediné negativum je že už nechcu bejt kosmonaut.

30 minut po půlnoci (2012)

I když má film provádět celkový pátráním o Bin Ladinovi, je první část filmu celkem nudná ale napětí rost a vyvrcholení je dokonalé!

Millerovi na tripu (2013)

Nekonečná nakládačka vtipů všeho druhu! Náramně jsem si film užil a jennifer aniston je prostě kost!

Pot a krev (2013)

Občas vidite v detailejch že jde o nízkorozpočtový film, ale to neubralo vůbec na šmrncu celkového a pravdivého příběhu!

Machři 2 (2013)

Průmerná komedie, byly však chvile kdy sem se fakt dost domál proto 4 hvezdy.

Podfukáři (2013)

Film, který sem si myslel jako u většiny že vím co se stane, ale překvapoval me snad celou dobu. Jsem v úžasu. Skvělá podívána.

Wolverine (2013)

Skvělý pokrok od posledniho dilu Wolverina, který me opravdu sklamal.