Zpátky do ringu (2013)

Nebudu to zdržovat a řeknu těch pár věcí které bych změnil. 1)Stallone už od začátku naprostej klaďas, který je vlastně chudák, co žije v chudobě, láska bla bla bla. Na druhé straně De Niro, který sice má pár klaďaských momentů, ale působí spíše jako hajzl, s prořízlou hubou, který zničil Stallonův vztah. Pro mě je postava De Nira uvěřitelnější a tím získala i moje sympatie. Ale jelikož Stallone je vlastně bez chybičky, je vám jasné kdo ten souboj vyhraje. To je pro mě absolutně největší chyba na celém filmu, jelikož jak hlasatel několikrát zmíní Pittsburk se rozdělil na dvě poloviny, tak proč se scénáristé nesnažili rozdělit i fanoušky na dvě poloviny?! 2)Zuřící býk vs. Italský hřebec. Podle mě jsme dostali málo odkazů na tyto filmy. Jasně máme tu De Nira jako komika, Stalloneho mlátícího do masa, ale to je vlastně všechno. Podle mě jsme měli vidět nějaký Razorův běh jako v rockym, Kidovu žárlivost btw. proč jsou ty přezdívky Kid a Razor proč kurva nejsou normálně Zuřící býk a Italský hřebec, klidně s tima jménama co tam maj ale s přezdívkama takhle. 3)Kde je do hajzlu Joe Pesci?! Mereditha nahradili Arkinem, který se mu i trochu podobal, ale kde je KURVA Joe Pesci?!

Klub rváčů (1999)

Tenhle film mohl bejt tak tak super jenom to překvapení měli nechat na konci vygradovat a ne ho vytáhnout 20 minut před koncem.

Absolvent (1967)

Pro mě nejlepší romantický film, opravdu silný. Skvělá hudba a božský Dustin Hoffman.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Fil který po scenáristické stránce nemá sebemenší konkurenci. Každý dialog má svůj účel. Nemůžete spustit zrak ani na vteřinu, jelikož nemá ani jednu nudnou scénu. Je vidět, že nepotřebujete efekty a peníze, na natočení jednoho z nejlepších filmu historie.

Lovec jelenů (1978)

Tak 1) na čsfd databázi je ten nejhorší plakát, který vás láká na film uplně jiného typu 2) Je to úžasný film. Ne o válce. Ne o jelenech, ale přátelství a osudech. Válka byl jenom prvek který příběh rozeběhl. Úžasný Walken a samozřejmě de Niro. Po 50 min. a 42 vteřinách, začne film o té doby jsem z něj nestrhl zrak. Pro mě úžasně depresivní film, který ve vás nechá velkou myšlenku.

Big Lebowski (1998)

John Goodman, Steve Buscemi, Philip Seymour Hoffman a Jeff Bridges předvedli něco neskutečného pro mě nejlepší film Coenů. Skvělé scény a postavy. Úžasné po scenáristické stránce. Ani chvíli se nebudete nudit, protože u každého dialogu se bude smát.

Zjizvená tvář (1983)

Brutální drama, které nenápadně vypadá jako óda na Al Pacina. Film, plný koksu, násilí a nadávek. Nemáme tu nějaký super složitý příběh, ale Alův herecký výkon to víc než vyrovnává. Určitě kult, který stojí za puštění.

Na doraz (2010)

Chytrá komedie, ve které si Galifianakis střihl svojí klasickou roli a Downey příjemně překvapil. Určitě neurazí a rozesměje.

Šílenci na prknech (2001)

Tohle je nejlepší příklad toho klasického amerického humoru. Jestli vám takový humor sedí tak se vám ten film bude líbit a i když preferuji humor anglický, šílenci si našli místo v mém srdci.

Občanský průkaz (2010)

Jedno z nejlepších dramat v historii ČR, o časech na které by jsme neměli zapomenout. Skvělý hudební podkres, atmosféra, scénář i herecké výkony. Pro mě srdcový film a jeden z těch filmů, které ve vás nechá víru v český film.