Je to i můj život (2009)

teda tak tenhle film je fakt nápor ... prakticky od začátku do konce jsem brečela.... je to úchvatný film to bezpochyby u toho snad nemůže zůstat oko suché .. pro ty co si chtějí pobrečet tak toto je sázka na jistotu

Stoker (2013)

Ze začátku filmu jsem si říkala hodnocení obstojné, dám tomu šanci. Po půlhodině jsem čekala co se z toho vyklube a ačkoliv to bylo stále o ničem, říkala jsem si dobrý třeba se to ještě zlepší. Po tom co u filmu naskočily závěrečné titulky, musím s lítostí konstatovat, že mě to nejen nenadchlo, ale celý film byl prakticky ztráta času. Asi nejsem ten správný divák, který to ocení. Když to tedy vše shrnu viděla jsem, stačilo mi a nikdy víc už vidět nechci. Jediné dobré je herecké obsazení - za to dávám hvězdu.

Tele Tele (2000) (pořad)

Jeden na tento pořad musí koukat s nadhledem, nebrat to nějak extra vážně a pak se docela pobaví... souhlasím s názorem, že je to jeden z mála pořadů na které se na nově dá dívat a to i po letech. Najdou se tu i vtipy nebo scénky, které jsou vyloženým přehmatem, ale já to beru tak, že se od Tele Tele nedají čekat nějaké hlubší myšlenky a tak to i beru a hodnotím. Občas se opravdu bavím.

Babovřesky (2013)

toto byl hodně chabý pokus o komedii která se nápadně podobala Slunce, seno .. což by tak nevadilo, ale asi mě opustil veškerý humor, jelikož mi to přišlo nudné a už jsem si říkala kdy bude konec. Tohle byl opravdu propadák - jediné plus byla Ivanka a Adam, jinak to byla nehorázná slátanina!

Tajemná smrt Kleopatry (2004) (TV film)

Tento dokument je zajímavý to ano ale vyšetřovatelka Brownová mě něčím neskutečně iritovala. Navíc nechápu proč řeší 2000 let starý "případ". Dle mého názoru se tedy jedná o dokument ženy, která nemá na práci nic lepšího než se šťourat v historii a ještě to nazývá vyšetřování. Už na začátku dokumentu dala dost jasně najevo, že z toho Kleopatra vyjde jako oběť vraždy. Nepopírám tuto možnost, jen mi to přišlo jako velice zbytečná ztráta času. Navíc tato "vyšetřovatelka" se pustí do historie, ačkoliv není v tomto oboru víc než laikem.

Andělé a démoni (2009)

Z tohoto filmu jsem byla neskutečně zklamaná. Jako někdo, kdo četl knižní předlohu jsem čekala tedy daleko víc. Možná by můj názor byl jiný, když bych si knihu přečetla až po něm. Takto jsem si to absolutně neužila i přesto, že Šifra se mi líbila. Na můj vkus zde bylo příliš nepřesností, při srovnání s knížkou.