Hra o trůny (2011) (seriál)

Konečně seriál který člověk jen tak neprokoukne. Líbí se mi, že když už jsem si myslela že to prostě musí dopadnout takhle, tak se to celé nečekaně úplně změnilo. Né jednou jsem seděla a koukala s otevřenou pusou a říkala si "COŽEE???" . Hrozně moc se těším na další sérii. Tohle je opravdu seriál No.1

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Když film začínal byla jsem zvědavá, co můžu čekat, zda to bude jako Pán prstenů nebo lepší. A musím s radostí říct, že po té co se na obrazovce objevily závěrečné titulky, jsem přesvědčená že JE to lepší. Místy jsem se dost nasmála, děj byl napínavý a konec, svým způsobem happy end. Moc se těším na pokračování.

Partička (2011) (pořad)

Improvizační show, která je příjemné zpestření nudného večera. Najdou se světlé a vtipné momenty, ale taky občas trapné chvíle, kdy si říkám - to už hraničí. Avšak koukat se na to dá a dávám 75%. Na živo jsou daleko lepší. V tomhle jsou Slováci. lepší

Partička (2009) (pořad)

Skvělý zábavný pořad. Bavila jsem se téměř pokaždé. Dokonce bych si dovolila tvrdit že mnohem vtipnější než ta česká.

Croodsovi (2013)

Super animák, který od začátku do konce nenudí. Bohužel jsem ho neviděla ve 3D, ale i tak si myslím, že to musela být pecka. 90%

2 $ocky (2011) (seriál)

První série je opravdu perlou žánru sitcom. To se ovšem už nedá říct a sérii druhé, jako by už docházeli vtípky a nápady. Čímž úroveň některých dílů značně trpí. Ale jakožto věčný optimista doufám, že se to opět srovná. A tak dávám 90%

Lovci duchů (2005) (seriál)

První dvě řady se dají považovat za strašidelné, ale jak člověk najede na stále se opakující systém dílu, už se dá hodně předvídat. Tuto předvídatelnost však docela slušně kompenzují vtipné poznámky, hlášky či scény. Při všech dostatcích či nedostatcích je to skvělý seriál a 5* je adekvátní. Navíc když jakožto žena mám možnost celou dobu na dva velmi pěkné herce a sem tam jako bonus jsou i bez trika, jsem maximálně spokojena.

QI XL (2013) (pořad)

Osobně zrovna Mareše nemusím, ale tento pořad mě mile překvapil. Nejde ani o zajímavosti, které plynou ze "soutěžních" otázek, jako spíše teze a teorie které se okolo rodí. Miloš Knor nebo třeba Ivo Šmoldas téměř vždy s kamennou tváří prohlásí komentář, který to suverénně zabije. Je to pohodová neškodná zábava nasycená českým humorem.

Thor: Temný svět (2013)

Celkem zajímavě zpracovaný film ve 3D. Slabší děj, místy až přehlcený 3D efekty. Je ovšem pravda, že byly momenty, kdy jsem se opravdu zasmála. Především Loki docela vtipně hlásil. Celkový dojem z filmu je asi takový, že jsem viděla, klidně se podívám znovu pokud půjde v TV, ale sama nepůjdu a dobrovolně si to znovu nepustím. Nijak zvlášť nenadchne, určitě ale neurazí.

Don Jon (2013)

ve skvělé společnosti, s hláškami okolo a v skoro prázdném kině - bavila jsem se...