BarGoldstein

BarGoldstein

okres Praha

• 31.8.2017  14:29
    Alf versus U.S. Army (TV film) (1996)

Alf dobrej, ale ty vometáci kolem mu nesahaj ani po paty!

• 31.8.2017  00:18
    Lion (2016)

Nepřišlo vám to krapet buznovský?

• 30.8.2017  16:21

Celkem ok. Je tam par míst s nepochopitelným žabožroutstvím, ale fakt pomálu. Minimálně film demonstruje, že Frantíci vždycky nebyly takový buzničky jako dnes a potvrzuje, že čmoudi prodaj matku za hrnek teplý vody na opláchnutí svýho obřezanýho šmoka!

• 30.8.2017  10:57

2,7 ale mohlo být 5, kdyby to netočili frantici se svojí sladkobolnou přiblbostí!

• 29.8.2017  19:02
    Ranhojič (2013)

Kulervoucí film, který diváka ani nenechá si odběhnout k sousedce vysypat pytel nebo za roh k Vietovi doplnit zásoby rumu! Což je vzhledem ke stopáži vpradvě úctyhodné!

• 28.8.2017  18:10
    Tohle je Sparta! (2008)

Američani jsou prostě národ retardovaných orangutanů! Dvakrát za celý film jsem se zasmál, ovšem tuposti nikoliv vtipnosti. Vzkaz všem místním honimírům: Carmen zas takový éro není. V baráku máme ukrajinskou uklízečku, co chodí furt v teplákách, ale vyhoupl bych se na ní mnohem radši!

• 27.8.2017  21:55
    Úkryt v zoo (2017)

Film jako celek dobrej, dobrej dost, trochu mně jen srala ta Kaštanová Džesyka. Především si u mně tvůrci šplhli faktem, že se ve filmu nezjevil ani jeden pederast, teplajzník či zahušťovač čokolády!

• 26.8.2017  00:08

Leďas říkal že to je bezva biják ale mě to úplně super nepřišlo táhlo se to jako smrad a nic moc se tam nedělo příliš mnoho dlouhých nyvých pohledů. Ale aspoň vynechali teploušství.

• 25.8.2017  21:39

Místy blboučké, ale jako oddychovka dobrý. Pěkně se tam vypichovaly očička.

• 25.8.2017  15:47

Tohle je prostě kýbl sraček! 80%stopáže se jenom tupě střílí, bez jakékoliv zápletky. A ve finále se ukáže že Arny Schwarzenegger je buzerant! fuj fuj fuj!!!

• 25.8.2017  09:19
    Bezva polda (1999)

Fuj! Těšil jsem se na nějakou pěkně nekorektní zábavu především na úkor ohavných transek a dočkal jsem se odpuzující buzerantské agitky s poselstvím: "My jsme buzny, kdo je víc?"

• 23.8.2017  20:55

Trochu teploušské, ale díky 5 lahváčům jsem to nakonec dokoukal!

• 23.8.2017  20:53

Řekněme 3,35. Je tam pár hluchých míst, jinak koukatelné, ale koule to zase nerve. Prostě takovej film k večernímu gauči, lahváči a žraní salámu z mastnýho papíru. Kdyby tam Clintoris nacpal nějakou bandu zhůvěřilých pederastů, kterým by se mohli celý film gebit obě strany toho zprofanovaného konfliktu, hned by to získalo nějakou novou dějovou linku.

• 20.8.2017  20:35
    Vražedné hospodyně (2001)

Tupý prázdný kretenismus! Vtip nikde, černota jedině v prdelích těch debilních herců!

• 14.8.2017  16:56

Kulervoucí jako vždy!

• 14.8.2017  16:48
    Kick-Ass (2010)

Bože to bylo kreténské! Jste idioti? Proč tomu dáváte tolik?

• 14.8.2017  15:49

3,7 na Frantiky dobrý, silný film bez přemíry jejich debilního poetična a jiných srágor.

• 17.7.2017  17:23

Mám rád jugošský humor! Ve svém cynismu se dost blíží a někdy i předstihuje náš hyení chechot! nejvetsi idiot musi bejt uzivatel Pepinec!

• 17.7.2017  16:43
    Smrtihlav (2017)

Celej film jsem citil potrebu si vyhonit na sedacku vedle sebe a ted vim, ze jsem to mel udelat! Pojidaci zab a musli jsou jiz totalne zdegenerovani a nedokazou natocil nic vic nez par spaget na vidlicku! Vybrat pro roli Heydricha nejakeho teplouse, ktery vypada jak Jugoslavec s rozstepem patra odbarveny na Dolpha Lundgrena, je proveditelne pouze v podani techto tupych vychlastancu. Film nema hlavu a patu a za zaverecne plovouci fotky minimalne dozivoti na Dabelskych ostrovech!

• 26.5.2017  13:24
    Grimsby (2016)

Sascha opet boduje! Řekl bych 4,5, ale jenom protože Borat má 6!

• 26.5.2017  13:05

3,5 aneb jak Flanďáci ukazují své zmrdství. Závěrečná scéna hodně filmu ubrala, to snad ani nejzavilejsí pederasti nemohli brát vážně!

• 19.5.2017  00:05
    Diktátor (2012)

Hrozně mě mrzí, ze jsem z Cohenovy tvorby jako první dílo viděl Borata, ten je totiž zcela nedostižný! Po několikerěm přídavném shlédnutí musím přiznat, že Diktátor šlape Boratovi celkem kurevsky na paty!

• 19.5.2017  00:00

Schimiho žeru, ale tenhle díl je úplně buzerantskej!

• 18.5.2017  23:56

Trochu buzerantské, nemyslíte?

• 16.5.2017  00:09

Poměrně přesvědčivý Martin Landau, který má lví podíl na výsledných dvou hvězdách. Ostatní herci jsou jen taková košťata v teploušské burlesce, kde nic nedává smysl, všechno je idiotsky zpomalené a SS-mani zde dokonce konají službu celníků.

• 4.5.2017  23:44
    Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

co z toho tak vysíráte? dyk je to na úrovni růžovky! Saula hraje blb na úrovni Luďka Soboty a zbytek je taky fuj!

• 4.5.2017  23:39

špageťáci mívali co říct, dnes už točí jen reklamy na nudle...

• 4.5.2017  23:36
    Anthropoid (2016)

dabovali to idioti nebo kreteni?

• 4.5.2017  23:26

Bezzubá teploušská sračička. Vrah je i po 33 letech blazeovanej jak ta hrouda sádla na Hradě a Lesbit by chtěl bejt vostrej maník a je jen uzlíček nervů, o kterej se furt pokoušej mdloby, páč se včera zase ohavně zcákala Guinessem a nějakou pochybnou lavórovicí!

• 29.4.2017  00:36

Dobrý, spíš tři a půl. Ještě že to nenatočila maďarská banda, to by z toho byla stejná teploušská burleska jako Saulův syn.