Noční zvířata (2016)

Do kina jsem šel s Leďasem, což je zážitek sám o sobě. Navíc byla ve mně malá dušička po přečtení některých recenzí, kde se kolegové přiznávají ke sníženému intelektu, který se tentokrát projevil neschopností sledovat (podle nich) příliš zašmodrchanou dějovou linku. Já se neztratil ani jednou a to taky nejsem žádnej Ajnštajn! Za mně dobrej biják!

Tady to musí být (2011) odpad!

Tak odpornou sračku jsem viděl naposledy, když jsem koukal před x lety na něco od Trošky! Mám S.Penna rád a asi bych ho měl obdivovat, že dokázal zahrát tupé bezduché hovado, které bezcílně bloumá světem se svým dementním kufírkem, ale chce se mi prostě jenom blít! Třikrát FUJ!!!

Dáma v dodávce (2015)

Příšerně natahovaný film o britské tuposti a divnosti. Dikybohu za brexit a obnovenou splendid isolation! Námět super, kdyby se toho zhostil někdo trošku méně upjatý a udržel stopáž v mezích bakalářského příběhu, mohla to být pecka.

Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film) odpad!

Naštěstí mi bylo předem jasné o jaké výkaly se jedná! ;) Když by člověk bral film vážně, nezbyde než vyhodit TV z okna (jak tu někdo psal), ale já jsem se parádně nasmál. Triky by zvládla na PC asi i moje 10-letá dcera lépe, především z náhlých sežrání některých nebožáků jsem se prohýbal smíchy!

Borgman (2013) odpad!

Osobně bych rád z(a)kopal tvůrce filmu! Něco tak bezduchého jsem dlouho neviděl! Tupé prkené postavy páchají dementní činy bez vysvětlitelného důvodu.

Albert Nobbs (2011) odpad!

odporná britská nuda! v této pozici jsou proste Britové nesnesitelní kreténi! třikrát FUJ!

Sedm životů (2008) odpad!

Boze muj! Neco tak kretenskeho jsem dlouho nevidel! Film me uvedl do hluboke deprese, predevsim faktem, kolik lidi zde pise jak se jich tahle neuprimna, vyumelkovana, ultraamericka sracka vnitne dotkla! Netusil jsem, ze lidi kolem me jsou takovi plytky kreteni! Mr. Smith je herec-robot, jeho vrcholem by mely byt porady typu Particka a to mu jeste lichotim. Hnuj! Hnuj! Hnuj! Po shlednuti filmu jsem nemohl 2 hodiny spat a mel jsem chut nekoho (nejlepe pana Muccina) zmlatit do bezvedomi!