Rodinný film (2015)

Proč musí filmy točit Jogurti, když umí natáčet jen bezduché zírání? I když, mohli Rodenovi cvičně upižlat varlata tupým příborovým nožem a zašít mu je do huby.

Saulův syn (2015) odpad!

Nechápu jak tvůrci filmu ze země klobás a bezva pornohvězd dokázali nacpat do tak krátkého filmu tolik nesmyslů a tupého zírání! Hlavní roli dostal hráč pokeru v životní formě. O kretenismu scénáře snad jindy.

Suburra (2015)

Špagetohltači dlouho nenatočili něco, co by tolik rvalo koule! Film bez kudrlinek a vyfikundací, na který člověk kouká bez dechu start-cíl a nemusí si furt upravovat předkožku podle poslední hipsterské módy!

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Jako vždy, nejčastěji jsem tuhnul v podbřišku z Trojana. Liška taky slušný. Jinak prostě pohádka lepší průměr.

Útok trojhlavého žraloka (2015) odpad!

Méně zkušení diváci mohli považovat za happyend okamžik, kdy pán Mačeta dekapitoval centrální makovici, čímž ovšem jen zadělal na větší průser. Mě překvapilo především to, že tvůrci tentokrát tolik šetřili silikonem, asi ho všechen vyplacali na ztvárnění vzrůstajícího počtu hlav. Nicméně textilem se šetřilo také, především na dívčí kostýmy.

Už je tady zas (2015)

Odvážné, vtipné, mylím, že místy se musel gebit i předseda Velké lóže pederastů Třetí Říše!

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

co z toho tak vysíráte? dyk je to na úrovni růžovky! Saula hraje blb na úrovni Luďka Soboty a zbytek je taky fuj!

Cena svobody (2014)

Ohavná agitka se sladkobolným vyjádřením toho, jak se mají opičky v Africe zle. Bohužel už tvůrci opomněli nastínit, že je to hlavně proto, že pokud se právě vzájemně nemasakrujou, tak si jenom pozpěvují, zevlují po vsi s oštěpem a zírají na hvězdy.

Druhá šance (2014)

Kýbl ubrečenejch sraček s hysterickou krávou v čele! Macháček je lepší zloděj dětí!