Černá smrt (2010)

Trochu pěkného vydělávání kruponu, celkově ucházející oddechovka na téma mor, mrtvoly a smrt. Kdo by odolal? Jedině buzničky a hipstýrci.

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl (2011)

Cholera jasna! Film, který naprosto civilním, mrazivě každodenním způsobem detailně popisuje, že největší svině, jaký kdy tahle planeta nosila, jsou jednoznačně komouši. Tohle by mělo zadarmo běžet ve všech kinech před každejma volbama v celym Ost-Blocku! I cynické obludě Baruchovi se v nejedné pasáži filmu draly slzy do očí!

Čertoviny (2017)

Jelikož to dělal Troška, tak je to krapet blboučké, ale z jeho tvorby je to asi vrchol.

Četník a mimozemšťané (1979)

Super biják! Super Filipovský! Klasická žabožroutská zhovadilost! Leďas obligátně usnul po 1/4 hodině!

Čistá duše (2001) odpad!

Sraček plná štoudev! Nuda, děj neexistuje, prkenný Crow je na pěst, i když se snaží vyvolat soucit.

Daleko do nebe (2002)

Trapná ubohost. Hodinu a tři čtvrtě zírat na obrazovku a čekat co se stane a vono se stane hovno.

Dáma v dodávce (2015)

Příšerně natahovaný film o britské tuposti a divnosti. Dikybohu za brexit a obnovenou splendid isolation! Námět super, kdyby se toho zhostil někdo trošku méně upjatý a udržel stopáž v mezích bakalářského příběhu, mohla to být pecka.

Dárek do cely č.7 (2019)

Hodina dvacet by bohatě stačila, ale Osmani holt musí vrhat dlouhé nyvé pohledy.

Deník strojvůdce (2016)

Mám rád jugošský humor! Ve svém cynismu se dost blíží a někdy i předstihuje náš hyení chechot! nejvetsi idiot musi bejt uzivatel Pepinec!

Den Šakala (1973)

Tohle by urvalo koule i bandě ohavných teploušů nakažených nějakým hnusným virem!