Okupace (2015) (seriál)

Překrásné vykreslení hnojného národa, který umí akorát blinčiky, okupovat a chlastat.

Tunel (2001)

Silný film! Další z řady důkazů toho, že odporná komoušská svoloč nemá na povrchu této krásné planety žádné místo!

Fauda (2015) (seriál)

Moc pěkná ukázka toho jaké odporné svoloči tam v té poušti jeden z nejhouževnatějších a nejschopnějších národů této planety musí čelit.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Přímo na komoru! Syrová neteploušská podívaná na to jakej umí svět bejt zmrd, když má člověk kolem sebe dost zmrdů a má navíc trochu smůly.

Bohouš (1968) (TV film)

Kulervoucí!

Blikající světla (2000)

Po velmi dlouhé době jsem něčemu švihnul 5 hvězd! Tohle byla nekompromisní prdel po všech stránkách. Klobouk dolů, s tak jemnými nuancemi vykreslit takovou bandu dementů, to je fakt kumšt! Smál jsem se, až jsem měl strach o vlastní prádlo! A světe div se, ve filmu nebyl ani jeden čmoud, ani žádný hustilky!

Země nikoho (2001)

O demenci a nelidskosti, která bují tak nedaleko od nás. Ti stejní Jogurti, kteří před sotva dvaceti lety zašívali sousedům upižlaná varlata do úst, mávají putovnicama a krouží po Schengenu. Tfuj!

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Lipský zde bezpříkladně a bezskrupulózně ukazuje retardovaným teploušema ověnčeným režisérům, že film nemusí být naplněn zahušťováním čokolády a jízdami na prašivých kozách!