halixCS93

okres České Budějovice
student VŠ

<< předchozí 1 2
    • 22.12.2017  14:09
    Děti války (TV film) (2017)

zasraná propaganda

• 23.12.2016  17:06
    Pustina (TV seriál) (2016)

Severoevropské ponuré detektivky se můžou jít vycpat. Tohle je jinej level. Neskutečná atmosféra, herecké výkony i příběh.

• 6.10.2016  00:09

Velké zklamání, ale příští díl by mohl být dost zajímavý :D

• 21.8.2016  13:08

tak jsem se opět nechal nalákat vysokým hodnocením na CSFD. Efekty vzhledem k tomu, že je film z roku 1977 jsou opravdu famózní. Za to jsou ty 2 hvězdy. Jinak film úplně o hovně. Nebo tam možná byla nějaká ukrutně skrytá pointa, na kterou jsem prostě moc blbej? těžko říct...

• 29.6.2016  14:50

ta jedna holka vznesla tu zásadní otázku. My tu máme skoro všechno, oni tam nemají skoro nic. Ale kdo žije lépe a hlavně kdo je šťastnější ?

• 12.6.2016  12:42

sračkoidní nuda, po půlce jsem usnul.

• 8.6.2016  22:47

asi nejlepší kino zážitek od dob Harryho Pottera. Ale ano, tohle se bude líbit jen Warcraft bláznům. For Azeroth !

• 9.3.2016  18:53
    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)

Trapáci z ČT! Tak těžký otázky za takovou almužnu? Znělka jak z nějakého sci-fi filmu ze 70. let. Dávám 2 hvězdy za Hámu.

• 15.9.2015  01:03
    Show Leoše Mareše (TV pořad) (2015)

no od Leoše Mareše bych čekal větší profesionalitu a lepší zábavu. První díl slabota! Snad to bude lepší...

• 13.7.2015  15:02

zdegenerovanej superT-Rex, ochočení raptoři s GoPro kamerami, trošku větší tolstolobig v bazénku a Chris Pratt. Za mě dobrý

• 30.6.2015  16:03
    Mimoni (2015)

jeden z animáků, na které se v životě dobrovolně nepodívám. Nesnáším ty malý žlutý zmrdy. Humor pro děti pod 7 let a chovance různých ústavů a pracovních domečků. Jděte s tím do pordele.

• 10.5.2015  14:26

opět jsem včera po delší době shlédl tento pro mě mistrovský kousek. Opět O. Vetchého velké představení, ostatně jako ve většině filmů, kde se objeví. To, co letci RAF museli po návratu prožít ve své domovině, pro kterou tak usilovně bojovali je prostě neodpustitelné a každého magora, který i v dnešní době (a neni jich vůbec málo) je schopen hodit do urny obálku s KSČ(M) bych dusil prvomájovými prapory. Jinak perfektní song, který se týka i tohoto filmu je od Sabatonů - Far from the Fame.Speak English Please.

• 20.4.2015  15:01
    Svatba Jiřího Káry (amatérský film) (2000)

dej tomu pět hvězd pičo vole nebo tě tady dokopu

• 10.4.2015  00:26
    Kmeny - Rainbow (E06) (epizoda) (2015)

hodnotím čistou filmařinu a obsah, ne komunitu. Myslím, že s duhou v duši se musíte narodit. Já třeba vím, že bych na tý louce po 3 dnech chcípnul.

• 9.4.2015  11:54
    Kmeny - Hooligans (E02) (epizoda) (2015)

postavit tenhle díl, na kterej jsem se hrozně těšil na bandě plzeňských přestárlých - nechutně vožralých buranech... velká škoda. Jediná dobrá část dokumentu je úvod při hymně.

• 26.12.2014  00:35
    Interview (2014)

Tenhle film si podle mě nechtěně pustí mnoho lidí, kterým žánr komedie vůbec a nebo skoro vůbec nic neříká a potom budou hodně překvapeni, co to na ně z monitoru vyskočí. Přiblblá americká nerealistická slátanina. Ale když ona je to přitom taková pr.. sranda. James Franco a jeho výkon v tomhle filmu? Žral jsem mu prostě každý gesto a grimasu. SPOILER: Kim Jong Un pees and poops .

• 11.4.2014  09:56
    Očima policie (TV seriál) (2011)

tak to jsem byl docela příjemně překvapen, dost dobré akční scény z prvního pohledu, žádné zbytečné prostoje, jen akce, ale hlavně... Ty hlášky, opravdu jsem se řezal... Kriminálník zatčen za fet a řízení pod vlivem opřen o svůj low rider křičí na policistu: Ty jsi ale hajzl, jsi svině... policista s tváří pokerového hráče odpovídá... ano, to jsem.

• 3.4.2014  00:21

Byla to dobrá zábava na 2 hoďky. Musím říct, že záporák opravdu podařený, pár dobrých hlášek, zápletka kvalitní. Ale je to všechno už tak nějak ohrané a nejde toho moc vymyslet nového. Je to prostě přesně to, co každý čekal (pro někoho je to dobře, pro někoho špatně). Moc děkuji ČSFD za projekci v Českých Budějovicích.

• 28.10.2013  00:16
    Gravitace (2013)

Nečekal jsem žádnou rádoby poučnou hodinku a půl, čekal jsem 3D odvaz a dočkal jsem se. Navíc se mi dostalo i dost pocitů, kterých tvůrci chtěli určitě dosáhnout (úzkost, pocit soucitu z osamělosti, klaustrofobie atd.) Je to ale stále jen "dobrý" film, na který si vždy vzpomenu a v duchu si řeknu "hm, jo, to nebylo špatný". Film určitě ztratí 7/10 efektivity a edektnisti, když bude sledován jen ve 2D se šumivým zvukem, je to prostě show. na konec poznámka mého kamaráda vezprostředně po zkončení filmu a začátku titulků..."NESMRTELNÁ SVINĚ..."

• 20.10.2013  17:38

nejsem si jistý, jestli ten umělecký konec na zamyšlení celému filmu prospěl, spíše pochybuju. Pointa by byla jasná i bez těch zázračných účinků parému... Herecký výkony, prostředí, atmosféra, všechno super, v těchto ohledech jeden z nějlepších filmů co jsem kdy viděl

• 8.8.2013  21:59
    Sígři ve výslužbě (TV pořad) (2013)

jdu si vypálit oči

• 11.7.2013  23:52

dokonalá kombinace hororu, thrilleru a zábavy. Herecké výkony a scénář se v mém oku blíží dokonalosti. Jedno z nejpříjemnějších překvapení ever ! Originální...Záživné...

• 16.6.2013  15:54

dobrej svižnej akčňák, prostě permanentní řežba. Byl jsem mile překvapen. No a co si budeme povídat,ach,ta Mařenka...

• 15.6.2013  15:58

jeden z nejlepších thrillerů, které jsem za poslední dobu viděl. Promluvy do kamery mi nevadily, ale scéna s ovladačem mi do kontextu moc nezapadla. Nicméně se pořád jedná o skvostný film s nejsližštějším záporákem. Chybí tu hlubší sdělení, ale to je předpokládám účel. Prostě je to funny! Nemáte prosím vajíčka ?

• 19.5.2013  19:39
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Nikdy mě tento seriál neoslovil, nikdy jsem si ho sám od sebe nepustil. Jak ale všichni víme, vyhnout se mu skoro nedá a tak se dá.Tento humor opravdu není můj šálek kávy, navíc se zde objevují časté narážky na americké hvězdy nebo čistě americkou problematiku, kterou nemůže evropan chápat. Film se povedl, ale seriálu jako celku dám za 3. A abych nezapomněl, štvou mě zde častá morální poučení, která ,jak se mi zdá, každou sérii nabývají na síle. Futurama jednoznačně lepší (pro mě)

• 17.5.2013  16:34
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Jeden ze seriálů, který se vyplatí sledovat s CZ dabingem. Bohdan Tůma AKA Eric Cartman = epický počin

• 3.4.2013  21:29

5 hvězd dokumentu...odpad lidem... takhle jsem už nebyl dlouho nas*anej, kdo to kurva jsme?

• 22.3.2013  15:23
    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)

Já mám jednu kamarádku....

• 22.3.2013  10:32

Tohle mě dostalo, dojalo , potěšilo... prostě to se mnou udělalo fakt docela divy. A to se považuju za částečnýho apatika. Nobelovku tomu chlapíkovi , dokud dejchá (je mu 102 tušim) :-)

• 22.3.2013  10:30

čekal jsem, čekal jsem, čekal jsem...napjatej jsem byl dost...najednou titulky. Ale za atmošku ***

<< předchozí 1 2