Nech svět světem (2023)

Zajímavý, napínavý film s poutavým tématem, který přikove diváka k obrazovce s nutkáním vědět co se to děje. Nicméně celý dojem z filmu mi zkazil fakt, že opět do nouze prostřednictvím moderních technologií se dostala pouze Amerika a to s předpokladem, že útočí východní země Asie. Fňukání Ameriky prostřednictvím filmů jak na ni útočí tyto asijské země je už opravdu nudným ohranym tématem. Za mě pouze dvě hvězdy jen za napínavý úvod a to protože mohlo být tak zajímavé téma pojato globálně s mnohem zajímavějším závěrem. Škoda

Divnosvět (2022) odpad!

Film jsem po 10 minutách vypla. Nehodlám dětem skrz filmy a už vůbec ne skrz pohádky vsugerovávat, že pubertální homosexuálové jsou naprosto v pořádku. Tohle je fakt k blití

Harry a Meghan (2022) (seriál) odpad!

Harry tady vypadá jako týraný podpantoflák, a celý seriál je grcka a fňukání černochů o tom, jak je Británie rasistická a hrdinka, podělaná feministka, chudinka ublížená a aktivistka Megan je borka co otevřela kontroverzní témata 🤮🤮🤮 bože, jak tohle mohli pustit do televize. Alžběta se v kryptě obrací 🤢 je to ubohá ufňukaná triáda, ublížených chudinek, dostala tolik ústupků jako nikdo nikdy v té rodině ne a pořád bude bečet, pipka jedna 🤮

Děsivé dědictví (2018) odpad!

Bože můj. 2 hodiny v prdeli. Po příjemně napínavém začátku, kde se pomaličku divák láká, přijde studená sprcha se záběry z Béčkových hovadin. Na konci obrovské zklamání a v hlavě otázky, kdo to proboha může hodnotit kladně. Chápu, že filmů je obecně přebytek a příčky kvality se v tom ztrácejí, i vzhledem k tomu, že lidi koukají na filmy ve velkém. Nicméně když taková hovadina je zhodnocena na 67%, pak už se opravdu hodnocení nedá věřit ani za mák a tvůrci, kteří by si před 20-30 lety neškrtli kvůli braku, teď vydělávají hordu peněz i za brak 🤦takový film bez závěru pro mě nemá žádnou hodnotu

Outsider (2020) (seriál) odpad!

Bože můj 😳😳😳 klasický styl Stephena Kinga. To se nedá odepřít. Ale bože můj 🤯 10 dílů po 50 minutách protrpeneho času. Zajímavý byl tak první díl. Zbytek byl ucajdaný, utahaný, nudný, jeden velký blábol. Zbytečnost. Jako by mě zavřeli na 10 hodin do místnosti, zamkli a pustili jen zrnění. Tak to drásá nervy a o to víc mě to štve, že jsem silou vůle opravdu dobrovolně vydržela až do konce 😭 takový zabitý čas 🤢

Princezna D. (2021)

Zajímavě pojatý film. Hlavní role byla zahraná velice dobře, řekla bych. Nicméně ztvárnění Diany, tolik obdivované, tolik milované mi v tomto filmu přijde až sprosté. Pravděpodobně chtěli vystihnout její myšlenky, její pohled a to jak to všechno nebylo jednoduché. Mě tento film ale znechutil. Diana z toho vyšla jako cvok s bludy, psychicky narušený provokatér, nemožný normálního fungování. Až na scény, kdy ji ukázali jako skvělou matku, mi film přijde neuctivý vůči Dianě...jako ten, kdo má alespoň trochu představu o jejím životě, bych si film znovu nepustila

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Bože můj. Co je na tomto tak dobře hodnoceno? Parta názorů, která likviduje lidi co mají vnitřní sílu? Bejkárna. Vydržela jsem to cca 80 minut a mám dost 🤮 možná herci ok. Fakt mi nedochází proč někdo něco takového točí