• Pohádka

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Asi jediná česká kriminálka, na kterou se vydržím koukat. Každý díl doslova hltám. Mordparta ve složení Vetchý, Blažek, Stach, Vladyka, Polívka je prostě super. Doufám, že se brzy dočkám dalšího pokračování.

Babovřesky (2013)

Nechápu, jak někdo tento film může označit odpadem! Vždyť je to hezká letní komedie! Pravda, na triologii Slunce, seno to opravdu nemá, ale troufám si říct, že tomu úspěšně konkuruje.

Peklo s princeznou (2009)

Moje nejoblíbenější pohádka. Čertíci jsou fantastičtí.

Atentát (2015) (seriál)

Po shlédnutí posledního dílu jsem musel jednu hvězdičku ubrat. Závěrečný díl udělal z celého seriálu, který byl díl od dílu čím dál tím víc zajímavější, frašku.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Je to tak půl napůl. První polovina seriálu si zaslouží plný počet hvězdiček, naopak druhá polovina hvězdičku ode mě ztrácí. Když Vašek s Helenkou dospěli, připomíná mi to telenovelu. Ten nechce ji, ale má zálusk na jinou, ta nechce jeho... Navíc herec Werner Possardt, který hraje Petra Berwitze, mi je od pohledu nesympatický.

HIT STOLETÍ (2000) (pořad)

Asi nejpovedenější pořad tohoto formátu od Novy za posledních 19 let. Jen ten Vladyka mi tam moc nesedí.

Mamma Mia! (2008)

Příběh mě moc neoslovil, ale písničky v podání těch herců - bomba.

MOST! (2019) (seriál)

První půlka seriálu výborná, druhá už o poznání horší. Poslední díl už je katastrofa! V posledním díle jsem čekal nějaké vtipnější rozuzlení, a ne depresivní pohřeb!

Můj strýček Archimedes (2018) (TV film)

Zachránilo to asi to, že v hlavních rolích hráli Vetchý s Donutilem. Být to jiní herci, už by to nebylo ono.