Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Neskutecna megalomanska sracka. Nevtipny, trapny, prehnany, vymrdany a posrany. Zlatej starej Spiderman. A ze sceny v Liberci jsem se malem vomrdal. 30%

Trojí hranice (2019)

Píčo vole, napuchlej Ben Affleck aspol naprosto v klidu vojebou narkobarona o 3729293730282 peněz a pak je tahaj na mulách přes Andy. Jako jo, atypickej akčnák pro chlapy, ideální večerní jednohubka. Super výprava, jen v určitých bodech postrádal scénář logičnost.

Velký hack (2019)

Síla internetu a nástrojů kolem něj je větší než si leckdo z nás uvědomuje. Však teď každá píča je marketingovou specialistikou. Osobní data jsou velmi lákavou komoditou. Bohužel, děsí mě, že slouží k ovlivňování mas a spousta zmrdů jako Boris Johnson je využívají k negativním účelům. Politika je čím dál více o emocích. Stačí mít peníze, suveréní sociopatickej charakter a máte vyhráno. A ještě víc mě děsí, jak to bude vypadat za 10, 20 nebo 50 let. Velký bratr brzy i pozná, jestli jsem si prdel utřel dvouvrstvým nebo čtyřvrstvým hajzlpapírem.

Week and Show Tomáše Matonohy (2019) (pořad) odpad!

Matonoho, ty hajzle, kvuli tvymu stupidnimu ubohymu poradu jsem se na Comedy Centralu nemohl pred spanim koukat na blok animaku. Kdyby existovalo horsi hodnoceni nez je odpad, treba sracka, byl bys naprosto suverenni hovnovej kral.

Zaklínač (2019) (seriál)

Hmmm, knihy jsem nečetl, hru jsem hrál asi dvacet minut a absolutně jsem netušil vo co gou. Pod vlivem opojení z Hry o trůny bylo nevyhnutelné se podívat i Zaklínače. Světe div se, ten pšonek Andrej přivedl na svět hodně zajímavou ságu! Zcela zásadní problém je orientace v časových linkách, to fakt chce trpělivost. Další problém vidím v nevyváženosti dílů, sem tam epizoda, kde se stane všecko možny, následuje díl, u kterýho je možná lepší luštit sudoku. Každopádně se moc těším na druhou sérii, Geralt je naprostej Bůh!

Akce Hagana (2018) (TV film)

Tenhle dokument by mel videt kazdej, koho aspon trochu zajima historie nebo si vazi statu Izrael. Mnoho zajimavych informaci, vypovedi a zaberu. Jsem rad, ze Ceskoslovensko stalo u neceho tak vyznamneho.

Máme jasno (2018) (seriál)

Za me super prace. Mnoho temat je velmi aktualnich a dokumentarne nebyvaji zpracovany. Sazka na dynamictejsi pojeti je mozna skoda, klidne bych kazdymu dilu pridal deset minut. Bohuzel, v jednotlivych dilech jsou patrne kvalitativni rozdily a taky mirna prevaha jednoho nazoroveho proudu, nicmene i tak dobry. No a nebudu lhat, v kontextu dnesni korona krize je dil The next pandemic celkem slusnej mindfuck.

Milenky (2018) (seriál) odpad!

Neoriginalni nudnej koncept, kterej je naprosto uboze zpracovanej a zejmena z predabovani mi praska hlava, mozna i koule. Cobolum se opet uspesne podarilo natocit sracku, ktery se v zavodech o nejdebilnejsi televizi v CR chytla Nova ... chybi mi tam uz akorat Maros Kramar.

Operace Eichmann (2018)

Tenhle film mel byt naprosto top, mely mi z nej puknout koule. Historicky mozna nejslozitejsi a nejpromakanejsi unos. Svym zpusobem naprosta drzost a naruseni suverenity ciziho statu, ale kurva do prdele, vsechna cest agentum Mosadu, pychy Svate zeme. Nedokazu si predstavit, jak moc psychicky narocny muselo byt absolvovani tyhle operace. No a tak nejak jsem cekal, ze filmovy zpracovani bude mnohem uveritelnejsi a vic wow. Nemyslim tak ani historickou autenticitu, vypravu ale spis preneseni pocitu na platno. Libil se mi Ben Kingsley, pusobil celkem duveryhodne a nektery sceny s nim po unosu byly silny. Architekt zla, clovek odpovedny za smrt milionu lidi a pak proste sedi v mistnosti a chce si povidat se svym unoscem o beznych picovinach. Skoda, ze se neustrihlo par zbytecnych rozprav a nevyobrazilo se deni v Izraeli po priletu z Argentiny.  No proste promrhana prilezitost natocit skvostnej film, tohle jde za reziserem. Ferovy a slusny 3*

Operace Entebbe (2018)

Achjo kurva, po 40 letech se natoci novej film o nejvic legendarni zachrane rukojmich ze sparu totalne vymrdanych silenych levicaku a dopadne to neslane nemastne. Kdyz jsem videl Posledniho skotskyho krale, kde na konci filmu byla kratce vyobrazena operace Jonatan a kde Idi Amin v podani Foresta Whitakera byl opravdu desivej, tak jsem se na tenhle film fakt tesil. No bohuzel, reziser a scenarista asi sami nevedeli, co od toho chtej. Blby dejovy prostrihy, nudny herecky vykony unoscu, naprosto nesmyslne uchopenej zaver … celkove tomu ve vsech aspektech snimku neco chybelo, chvilema jsem se i dost nudil. Vsechna cesta Bibiho brachovi a co se delo ty starsi pani v nemocnici v Kampale, to ani nechci vedet.