Hra na lásku (1977)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: F1 = 6.10.1990, réžia slovenského znenia (ČST Bratislava) = JÁN JAROŠ (15.11.2016)

Hra na vraha (1980)

ČESKOSLOVENSKÁ DVD PREMIÉRA: LEVNÉ KNIHY = 24.11.2010 - vydali to bez klasického VHS dabingu. Bohužiaľ ... (24.11.2010)

Hranice nemožného (2008) (seriál)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 4.10.2009 + ČESKÁ PAY-TV PREMIÉRA: NOVA CINEMA = 5.2.2010 (25.9.2009)

Hranice stínu (1976)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 11.4.1979, v pôvodnom znení s titulkami (13.4.2012)

Hranice vášně (1992)

Napísal by som vám sem niečo o deji, ale bola to príšerná kravina. Jediný dôvod pre ktorý som si kedysi túto VHS od INTERSONICu požičal bola vidina nahej LESLIE-ANNE DOWN. Tá vidina sa ale kruto rozplynula, takže nedúfajte ... (16.10.2009)

Hranice života (2005)

Tak tento film mi zlomil väz, nakoľko okrem pútavej - bohužiaľ ale totálne vyprázdnenej - formy som ho absolútne nepochopil. Resp. nie, že by som v ňom hľadal nejakú pointu, skôr som nepochopil čo autor tým všetkým chcel povedať. Žiadna teória ktorej by som sa mohol zachytiť, žiadna línia ktorá by ma doviedla aspoň k esteticko - emocionálnemu zážitku z vizuálna. No a ak je aspoň z časti pravdivá interpretácia užívateľky Cassandra {Tento film je těžké hodnotit a já musím dál pokračovat SPOILEREM. Jestli jsem to pochopila dobře, 95% filmu tvoří předsmrtný zážitek umírajícího mladíka, dále máme 5 minut na uvědomění si tohoto faktu, a on pak zemře. V tom je problém, protože ten film pak postrádá význam - ty zmatené fantazie v sobě sice mají trochu (ale jen trochu) smyslu v návaznosti na samotný konec, ale protože hlavní postava okamžitě po nich umře, v čem je nějaké vyústění, nějaký dopad, něco co bych si z filmu jako příběhu odnesla? Zbydou jen herci a zajímavá vizuální stránka, a to je trochu málo.} , tak zámer režiséra v mojom prípade totálne nevyšiel. A čo sa týka LYNCHA, táto samoúčelná exhibícia mu nesiaha ani po členky. (15.11.2006)

Hraniční čára (1980)

ČESKOSLOVENSKÁ KINOPREMIÉRA: ÚPF = III./ 1983+ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 18.3.1988, réžia českého znenia (ÚPF Praha) = MARIE FRONKOVÁ - Bronsona dabuje Alois Švehlík, Kirbyho dabuje Pavel Trávníček, Harrisa dabuje Jiří Štěpnička - Klasický akčňák s Bronsonom v jeho typickej úlohe tvrdého nekompromisného chlapa, tentokrát šerifa. (29.7.2009)

Hrát za každou cenu (1984)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 27.11.1987 - réžia českého znenia (ČST Praha) = PAVEL KLEMENS (30.5.2009)

Hrdá Mary (2018)

Spočiatku to vyzeralo na politicky korektnú bezpohlavnú zlátaninu v ktorej sa uvedomelá členka dobrej a farebne správnej mafie, s láskou postará o budúceho multikultúrneho obohacovača, z ktorého - iste len nejakým informačným nedopatrením - urobila sirotu. Navyše akcie tu bolo čo by sa za necht vošlo. Ale vývoj tejto story bol prekvapivo sympatický a záverečnej akčnej scéne za zvukov PROUD MARY i za záverečné zúčtovanie s mafiánskym exmilencom udeľujem poctivé štyri balíčky koksu. A ten happyend som im nakoniec aj úprimne želal... Mať to schopnejšieho režiséra, mohla to byť pokojne ďalšia akčná klasika. (8.4.2018)

Hrdina pro nikoho (1982) (seriál)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 = ?.?.198?, réžia slovenského znenia (ČST Bratislava) = ?+R: ČST 1 (český okruh) = 7.2.1987 (19.2.2018)