Divoká karta (2015)

Milé a příjemné překvapení filmu od kterého jen nic nečekal. Vlastně jsem jen chtěl zabít nedělní odpoledne. I když je to pořád to samé ten film je jiný v mnoha směrech.

Debug (2014)

No přátelé odpad to rozhodně není. Béčkový film to je určitě, ale koukatelný tedy z mého pohledu. Triky a kulisy nejsou vůbec na tento typ filmu špatné. Já tam rozhodně plata od vajec nikde neviděl. Určitě si tento film zaslouží více pozornosti a to už jsem se zde přesvědčil i u jiných rádoby propadáků. Naopak některé filmové bomby s tučným rozpočtem na to bývají mnohem hůře. Jednu vadu na kráse to má ...není to horor.

Projekt minulost (2015)

Vlastně jsem tomu původně chtěl dát 4*, ale ta kamera je opravdu děs. Roztřepaná kamera už prosím nikdy. Jinak velice slušné se zajímavým scénářem ....vlastně bych rád viděl i dvojku :) jen s normální kamerou.

Baby (2015)

Přátelé nenechte se zmást ....jde o můj první Indický film a vůbec jsem se nenudil. Ano všichni herci se snaží vypadat hlavně realisticky bez přehnaných akcí ve stylu posledního dílu Rychle a Zběsile 7. Je to jen jiný styl filmu na který ještě nejsme zvyklí.

Krvavý obchod (2015) odpad!

Přátelé tak špatný film jsem dlouho neviděl korunu tomu dal ještě český dabing JCVD má tedy určitě na lepší filmy a toto projeli ve velkém stylu.

Labyrint smrti (2006)

Tento film by si jistě zasloužil více pozornosti. Pro milovníky Sci-Fi to asi moc není, ale námět není vůbec špatný. I když to vypadá, že je ve filmu spousta náhod nakonec vše dává jasný smysl. Není to na úplně čisté 4*, ale trojku si tento film určitě nezaslouží.

Z for Zachariah (2015)

Nesnáším filmy bez konce ...či s otevřeným závěrem domyslete si sami. Hodinu a půl plazící se film byť s dobrými herci a jejich výkony nenaplnil ani konec kde jsem, alespoň částečně doufal v rozuzlení. Celý film je navíc o tom "postavme si kolo kolo mlýnský".

Útok trojhlavého žraloka (2015) odpad!

Trojhlavý a stále nenažraný žralok s bezedným bříškem a jizvami jako Danny Trejo. Soutěž kdo doplave na člun a nenechá se sežrat.Místy pár dobrých záběrů jinak stupidní dialogy doprovázeny ještě stupidnějšími neherci. Nejvíce mě vždy bavila ta nekonečně nekonečně nekonečně se přibližující ploutev. Tohle není horor, ale komedie. Určitě Vás pobaví frajer co si do žraloka zasekne sekyru a pluje si na něm jako na surfu. Škoda, že ke konci ze žraloka nevyskákali všichni ven jako z vlka.

Boj o Hedvábnou stezku (2015)

Kopie amerických filmů o odvaze a hrdosti v podání Číňanů. Něco jako Den nezávislosti před 2000 lety bohužel bez zaujetí!

Battle for Skyark (2015) odpad!

Koukání na tento film je utrpením až do samého konce. Pořád jsem měl pocit, že si ten film točili sami děti jen tak pro sebe. Místy se děj posunuje tak rychle a nesmyslně až jsem měl pocit, že jsem asi na chvíli usnul. Obsah filmu uvedený výše je úplně mimo mísu.