Nadvláda (2018)

No co k tomu říct... po shlédnutí jsem jen s prázdným pohledem koukal do stolu, a míchalo se ve mě strašně moc pocitů... těžko hledat slova po něčem takovém... je mi smutno a strašně líto všech těch zvířat co bohužel takto trpí,a proč vlastně? Aby si člověk dokázal že je něco víc?Člověk si říká,tohle se přece nemůže dít,ani u nás ani jinde vs světě,bohužel realita je jiná... 5 hvězd nedávám za to co jsem viděl,ale za to že někdo konečně ukázal pravdu... smutný opravdu smutný tohle 😔😔😔

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Hodnotim to dětskýma očima,žral jsem to neskutečným způsobem.Hrál jsem si na ně a furt jsem to sledoval,byl jsem z toho zkrátka unešenej.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Každou sérii ohodntoim jen pár slovy..... První naprosto vynikající...Druhá o malinko horší než první...Třetí série stejně dobrá jak ta první...A nakonec čtvrtá,no co k ní říct,asi jen to že byla naprosto zbytečná

Transformers: Zánik (2014)

jako vymejšlet tam nějakej extra příběh prostě nejde...nevim co byste chtěli...tyhle filmy jako transformers, pacific rim atd...jsou prostě od toho aby si člověk užil suprovou akci se super digitálníma trikama...což prostě Michael Bay umí se vší parádou...když vás to nebaví tak na to nečumte a nekritizujte...fakt nechápu lidi co vědí že je transformers nebaví, pak stejně jdou do kina a daj tomu maximálně 2. hvězdy...já když vim že mě nebaví Star Trek tak na to nekoukám a nehodnotim...za mě osobně transformers 4 10/10