Specialisté - Tři ženy (2019) (epizoda)

Díl 97. Docela zapeklitá záleitost, Dejdar mne už docela irituje konstatním výrazem starého indiána, který něco ví, ale neví co. Jink dobrý díl, jen mohli ukázat více z toho nóbl prostředí, něco atraktivnějšího, než chodbu.70% PS: pár posledních dílů nejsou ani akční, ani moc napínavé co se nějaké gradace děje či emocí týče, spíše konverzační televizní drama.

Specialisté - Můj dům, můj hrad (2019) (epizoda)

Díl 95. Hodně zajímavé dějové zvraty, které kazil jen děsně vážně se beroucí Dejdar a naprosto stupidní způsob vyštřování, ale jinak dobré. 75%

Specialisté - Malinin případ (2019) (epizoda)

Díl 94. 3koda promrhaného potenciálu příběhu. Z tohoto tématu se dalo vytřískat mnohem více napětí, akce i gradace. Doktorka výborná, ale závěrečná scéna zoufale bez emocí. Každopádně nápad oceňuji 55%.

Specialisté - Bažina (2019) (epizoda)

Díl 93. Výborný díl, který krásně poukázal na to, jaká debilní macho se schovávají do uniformy. Jo když jsem malej pinďa a nikdo mě nebere vážně, není nic lepšího, než se stát policistou. Neplatí to obecně, ale je jasné, že občas jim psycho sítem dementi projdou a zbytek ovcí pro svůj klid drží směr se stádem. 100%

Specialisté - Motýl (2019) (epizoda)

Díl 92. patřil k těm lepším v průměru, dlouho udržoval diváka v napětí kdo je vrah.60%.

Specialisté - Zanzibar (2019) (epizoda)

Díl 90. Docela slušná zápletka, chování postav poněkud zvláštní a tím nemyslím Bóžu, ten jediný sechoval adekvátně stavu a situaci. 50%

Specialisté - Bratři (2019) (epizoda)

Díl 91. logika opět dostala dovolenou. dost slabí díl.30%

Specialisté - Párty (2019) (epizoda)

Dějově lehce přitažené za vlasy, ale dobře udělané, závěr i vtipný. Navíc i poučný díl, že kdo s vlky tančí, musí počítat s kousnutím a být vždy ve střehu. 80%