HollyBlood (2022)

Strašná pitomost s děsnými neherci.

Hollywood (2020) (seriál)

Prvních 5 dílů skvělých, šestý dobrý a sedmým to definitivně pohřbili. Že to v Americe neměli ve druhé polovině dvacátého století černoši lehké, to se všeobecné ví, že to neměli lehké ani příslušníci dalších ras, o tom se mluví méně, ale také to bylo v seriálu znázorněno dobře, ale že by se gayové ukázali veřejně spolu v roce 1946, to je naprostá debilita. A že by jim někdo tleskal, no tak, to by nešlo ani v pohádce. V Americe, v zemi, která byla v té době víc než šovinistická, patriarchální, až mysogení, rasistická, prudérní a kastující by se něco takového veřejně nikdy nemohlo odehrát. To až v posledních dvou, třech  desetiletích se ubírá opačným, možná stejně urputným způsobem k opačnému exrému. Jinak skvělé herecké výkony, pěkný vizuál, dobré dialogy i hudba. Za mne spokojenost.

Holmes a Watson (2018)

Tento snímek je klasickou americkou parodií. Tedy není moc chytrý, místy je nechutný a místy i trapný. Na stranu druhou je tam pár vtipných momentů, odkazů na vcelku slavné počiny a pár solidních hlášek. Vlastně jako jediný opravdový průser vidím přepálenou stopáž, která byť není extra dlouhá, pořád je nadměrná. Srazit patnáct minut dolů, by filmu dosti pomohlo. Normálně bych dala dvě hvězdy, ale díky tomu, jak zde vidím mizerné hodmocení, lehce nadhodnocuji. Za mne 50%.

Holocaust (1978) (seriál)

Velmi dobrý seriál, se silným námětem. Dobře udělaný. Za mne plný počet.

Hon (2012)

Krásná (ve zvráceném slova smyslu) ukázka toho, že seveřanům hrabe, alespoň co se výchovy dětí týče. Není většího hovna, jenž může na vás ulpět, než pomluva. tak to dopadá, když si jeden malý náladový spratek, kterému zrovna ulítly včely vzpomene, že bude zajímavý a udělá vám ze života peklo vymyšlenou historkou. Všude, kde mají lidé všech pět pohromadě, by nejprve vše pořádně prověřili a pak teprve s tím na veřejnost. Ne tak seveřani, raději ukamenují učitele. Mrazivé, dobře natočené.

Honba za diamantem (1984)

Skvělé, humorné i akční. Super obsazení, kamera, střih i lokace. Za mne plný počet

Honba za klenotem Nilu (1985)

Výrazně slabší pokračování. i tak se dalo shlédnout bez větší újmy. Horší scénář a trapnější humor.60%

Honest Guide (2016) (pořad)

Janek Rubeš, Honza Mikulka to je skvělá a sympatická dvojice. Jejich přístup je profesionální, informace vtipně podané, nicméně přitom trefné a pravdivé. Za mne plný a spokojený počet hvězd.

Hon na čarodějnice (1994) (TV film)

O dost slabší jak film Přežít. Námět i scénář podobný, ale chybí tomu jednak kvalitnější obsazení, jednak výpravnější vizuál, lepší dialogy a v neposlední řadě je na škodu to, že tento snímek se bere až příliš vážně. Za mne průměr průměru.

Hook (1991)

krásná a inteligentní pohádka pro větší děti a dospělé. Nádherná výprava, hudba, kostýmy a poutavý příběh. Za mne 85%.