Robocop (2014)

Je to trosku slabsi nez jsem cekal. Mozna spis na 3*, ale na druhou stranu, mezi remaky... Akcni sceny jsou natoceny paradne a duraz na souboj cloveka a stroje posouva noveho Robocopa nad stareho, bohuzel, tyto dve veci nejdou vubec k sobe a film tak na me pusobil tak divne slepenym dojmem.

Zpátky do ringu (2013)

Pro nekoho, kdo by neznal Rockyho a/nebo Zuriciho byka, se asi jedna i cisty prumer. Mne se zamlouva uz jen videt dva nejslavnejsi filmove boxery v jednom ringu.

Hranice života (2005)

Hvezda za obsazeni. Marc Foster timto definitivne prekonava Darrena Aronofskeho a stava se mym nejneoblibenejsim reziserem. Pokud by mi nejaky fanousek chtel do posty vysvetlit svuj vyklad, rad si jej prectu :)

Luther (2010) (seriál)

Prvni serie Luthera je ta nejlepsi serie, jakou jsem kdy videl.

Pryč od pece (2013)

Mozna to neni cistych 5 hvezd, ale aby tahle paradni zanrovka patrila mezi "modre"? No tak!!! Bale, Harrelson a Affleck - radost sledovat tu cestu od melancholie k pomste.

Jen Bůh odpouští (2013)

Myslel jsem, ze od Refna s Goslingem budu brat cokoliv, ale takhle bohuzel ne. Pro mnohem lepe zpracovany namet pomsty za vrazdu bratra doporucuji shlednout Out of the furnace.

300: Vzestup říše (2014)

A tak neni to zadny zazrak, ale mne Stapleton vubec nevadil a diky moznosti videt prednosti Evy Green na velkem platne mi ani nevadilo, ze jsem sel na druhou 300 do kina.

Špinavý trik (2013)

Pro me prijemne prekvapeni. Cekal jsem oscarovou vypocitavost vyvazenou superhvezdnym obsazenim. Dostal jsem prijemne jemnou satiru, v druhe pulce jsem se dokonce mnohokrat zasmal, a nejvetsim problemem je, ze nevim, jestli nejlepsi vykon podal tradicne perfektni Bale, komicky sileny Cooper nebo genialne blba Jennifer Lawrence.

Zmizení (2013)

Pro me film roku 2013. Mam tedy jeste co zpetne dokoukavat, ale myslim, ze s prvenstvim Prisoners uz nic nehne.

Temný případ (2014) (seriál)

Kvalita se neda zaprit a verim, ze az se to trochu rozjede, pujdu s hodnocenim nahoru, nicmene zatim, odhlednu-li od perfektniho obsazeni, jedna se o prumernou podivanou. Nevim, mozna je moje chyba, ze jsem se na True Detective zacal koukat nedlouho po shlednuti Luthera. :)