Absolvent (1967)

Prostě luxusní filmeček. Mladičký Hoffman je parádní. Anne Bancroft taky. Vážně komedie jak má být, dlouho jsem se tak nezasmál. Ani skutečnost, že ve filmu jsou povětšinou slyšet jenom dvě písničky a to The Sound Of Silence a Scarborough Fair nemůže tento film připravit o mých 5 hvězd

Addamsova rodina (1991)

Tak tahle rodinka prostě nemá chybu - občas se s ní trochu doma srovnáváme :) Parádní styl humoru - torchu starší film, ale za to hodně kvalitní. Strýček Fester je stejně nejlepší :)

Agent v sukni 2 (2006)

Tohle že je komedie??Ne ne ne. TOHLE JE SUPR-KOMEDIE

Akce nemluvně (2006)

Jackie Chan uz dnes nema zadne filmy, u kterych byste se nesmali. Akce nemluvne tedy nemohla byt vyjimkou. Dobra zapletka, kaskaderske kousky, bojove umeni, srandicky. Proste rodinny filmecek jak ma byt :) kdyby to ovsem bylo vsechno v 90 minutach bylo by to mnohem kvalitnejsi

Alexander Veliký (2004)

Ani nevím proč, ale tenhle film mě vůbec nezaujal. 2** jsou jen za Anthonyho a Angelinu jinak - děj nestál za moc, výprava sice dobrá, i ty války propracované, ale pro mě nejslabší historický film vůbec

Ali G Indahouse - Film (2002)

Je to klasická tříhvězdičkov Chohenovská komedie, na kterou rozhodně nebudu vzpomínat do konce života, ale Martin Freeman tam byl prostě famózní a dokonalý

Alvin a Chipmunkové (2007)

Zajímavé, celkem jsem se i zasmál, ale přiznejme si, že po hodině a půl "šmoulího" zpěvu už bolí hlava :o(

Americká krása (1999)

Ještě teď tomu nemůžu uvěřit. Nemůžu uvěřit tomu, že je to takový parádní film a tak parádní hudba k tomu. Nemůžu uvěřit těm hereckým výkonům. Nemůžu uvěřit, že jsem to viděl až v roce 2008 - devět let po natočení

Asterix a Obelix (1999)

NEbylo to špatný, aspoň JÁ se u toho vždycky zasměju. Je pravda, že animovaný jsou lepší, ale Gérard Depardieu mě jako Obelix vždycky dostane. "OBELUSI UTUTATYSE, AŤ JSI ZASE OBELIX"

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Trochu slabší než jednička. Mě se prostě víc líbí, když si Asterix a Obelix hrajou s římanama - nemůžu si pomoct :)