Rodinná pouta (2004) (seriál)

Kdyz tam byl jeste Adam a Eva tak se na to koukat dalo. Pak uz radsi ne

RRRrrrr !!! (2004)

A tak navrhuji.....................................................to je dobry napad :) Paradni komedie.................................nemaaaaaa chybuuuuuuu

Saw: Hra o přežití (2004)

Jak už jsem a na ČSFD psal hodněkrát - nejsem zastánce thrillerů a hororů zvlášť. Série Saw tomu není vyjímkou, avšak Saw: Hra o přežití je vážně podařená. Na ostatní se už nedá ani koukat. Na to, že jich má být 8, tak opravdu nevím co bude v posledním díle

Sexbomba od vedle (2004)

Dost dobrá teenagerovská komedie - Elisha Cuthbert je vážně moc pěkná, ale mě teda moc nebere

Smím prosit? (2004)

Nevim, nevim. Jsou tam sice filmové hvězdy, ale japonské Smím prosit z roku 1996 bylo mnohem lepší

Snowboarďáci (2004)

Karel Janák přivedl do světa filmu dva herce české filmové budoucnosti - Kotka a Mádla (Mádl je lepší). Komedie snowboarďáci nejsou zrovna filmem, který bych si vybavil při slově Česká republika, ale kokat se na něj dá - a často se i zasmějete. Ještě jsem zapomněl ............... STŘIKÉÉÉÉÉJ

Soumrak mrtvých (2004)

Tak tomuhle říkám komedie - už dlouho jsem se u filmu takhle nezasmál. A ještě k tomu britská komedie. Mám rád filmy z Velké Británie a k tomu ještě duo Pegg a Frost. No prostě bomba film. Stejně jako Jednotka příliš rychlého nasazení, kterou taky režíroval Edgar Wright a byla taky božská

Starsky & Hutch (2004)

Já prostě komedie se Stillerem a Wilsonem miluju. A nezapomeňte: "Na medvídka Huggyho se nesahá" :)

Super Size Me (2004)

Je pravda, že když jsem se díval na ty "čísburgry, big meky, hamburgry" tak mi vážně tekly sliny proudem. Ale jak jsem viděl ten bypass žaludku, tak mě to hned přešlo. Je až neuvěřitelné co dokáže každodenní stravování v McDonaldu s vaším tělem. Mám velké štěstí, že ve městě, kde žiju (Hodonín mimochodem) není žádný McDonald. Nejbližší pokud vím je až někde na dálnici, když jedete do Brna :)

Tajemné okno (2004)

Pro me trochu prekvapeni. Nikdy jsem totiz nevidel hrat Johhnyho Deppa zapornou roli, samozrejme zas tak dlouho ji nehral, ale prece jenom ... Celkove film nijak zvlast zajimavy, kdyby jsem na obalu nevidel Deppa tak si toho filmu nikdy nevsimnu a nepodivam se na to