Svatby v Benátkách (2014) (seriál)

Po prvím díle vím, že to není nic pro mě. Nebylo by fér hodnotit, takže to neudělám.

Prstýnek (1944)

Mám ráda staré české filmy a Prstýnek se mi líbil. Klasický příběh o venkovské holce a knížepánovi, který se do ní zamiluje. Tátovi se to samosebou nelíbí, ale děti si stejně dělají co chtějí. Jenže kdyby věděli co jim tatínek neřekl. Nakonec mi jich bylo až líto.

Misery nechce zemřít (1990)

No jo Stephen King je pro mě srdcová záležitost. Měla jsem tu čest číst i knižní předlohu a ta taky stojí za to.

Hooligans (2005)

Fotbal obecně mě nikdy moc nebral. Filmy o něm jsem s lehkostí přecházela a nejevila o ně zájem. Pak jsem narazila na Hooligans a kvůli tomu, že tam hraje Elijah Wood jsem se na to koukla. Byla jsem překvapená a to hned z několika hledisek. O fotbal tam vlastně skoro nejde a konec byl tak dojemný, že jsem i slzu uronila. A "Já zas do bublin foukám..." mi zní v hlavě ještě teď.

Strašáci (2011)

Tak tenhle "horor" by ani nestál za to, kdyby to nezachránilo herecké obsazení. Charlie mi teda nepřipadal jako ztělesnění zla, ale měl něco do sebe. Hlubší smysl nemá cenu hledat, protože jde o nijak složitý příběh a fanoušci tohoto typu hororů si přijdou na své. Znovu na to asi koukat nebudu, ale jako taková oddychovka je to naprosto skvělé.

Spolehni se (2010)

Na poprvé mi film moc nedal. Podruhé, když jsem si malinko zvykla na to, že mluví švédsky, jsem si to skvěle užila. Opravdu se mi to líbilo.

Adios Django (1966)

To je tak, když v televizi nedávají nic jiného. Příběh se mi líbil, herci měli kolty proklatě nízko, ale na 5 hvězdiček to jaksi nemělo.

Poslední výkřik (2012) odpad!

Ani nevím co mě vedlo k tomu koukat na tenhle "horor" . Právě jsem přišla o 90 minut svého života, které mi nikdo nevrátí.

Donšajni (2013)

Nějak nevím, ale zas takový zázrak, jak se říkalo to nebyl. Jednoduchý film o opeře a jejím režisérovy, který klátil sopranistky. Nějak mi unikla i zápletka, nebo to o čem v tom filmu sakra šlo.

Babovřesky (2013)

V podstatě jsem od pana režiséra čekala víc. Herecké výkony tu hrůzu už nezachrání a děkuju Bohu, že jsem nakonec do toho kina nešla.