Zmizení (2013)

Film při němž člověk nevěděl co bude dál ! Velmi výborná atmosféra která vtáhne do děje Pochmurné počasí a vyborně zahraná role policajta (Jake Hyllenhaal) za mě jasných 5* Výborně vyvážený film :) ! Doporučuji :)

Temný rytíř povstal (2012)

Měl jsem mooc velké očekávání, které se mi naplnilo. Zprvu jsem myslel že film bez Heath Ledger že to nebude ono ale mýlil jsem se :) našli náhradu v podobě Toma Hardyho který se ujal role na výbornou. Asi se bych se opakoval kdybych řekl špičková kamera atd. ale je to tak. Nádherně dotažená Batmanovská trilogie na, kterou se rád podívám když mám čas :) za mne 5*

Eragon (2006)

Od tohoto filmu jsem zprvu očekával docela hodně jelikož jsem myslel že se s tímto tématem vypořádá režiser jako s Pánem prstenů ale byl to omyl film byl od začátku takový trapný velmi očekávatelný děj a velmi špatně zahráná hlavní role v niž byl usazen Ed Speleers takže výjde mi s toho velmi průměrný film na který bych se nechtěl dívat podruhé. za mě *** s odřenými ušima

Casino Royale (2006)

Tato bondovka ve mě vyvolavala zprvu skeptické pocity než jsem se na ní podíval. Má v sobě gradaci a ruzné další aspekty které, jiné bondovky neměly. Tento film nebyl natočen s takovou lehkosti jak jsem si představoval od bonda ale bylo tam to utrpení a větší city než u jiných jak to teď shrnu velmi povedený film jenž stojí za shlednutí.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Film jenž je podle mě jeden z nejlepších filmu natočený podle knižní předlohy. Film prostě super a pokračování ukazuje že tento film nebyl vyjímka celá triologie si udržela úroveň Kamera Kostýmy atd... velmi povedný film a celá triologie :)) jasných *****

Počátek (2010)

Film epický od začátku až do konce film jenž nejde odvyprávět leda způsobem takovým jako sen ve snu a oni v tom snu :D vynikající efekty a vychytávky nenadarmo je hodnocen Christopher nolan jako jeden z nejlepších režiséru Hollywoodu Podle mě film jasně za *****

Temný rytíř (2008)

Podle mého názoru vzorová ukázka chaosu, špičkový film na který můžou mít lidé ruzné pohledy. Ani chvíli jsem se nenudil . Hlavně bych chtěl vyzdvihnout výborou atmosféru o což se postaral hans zimmer s výborným soundtrackem, a také christophera nolana s výbornou řežii :) Jsem toho nazoru že Oscar 2 : Herec VR - Heath Ledger, Zvukové efekty + 6 nominací: Kamera, Výprava, Střih, Masky, Zvuk, Vizuální efekty vypovídájí za vše :)