Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (divadelní záznam) odpad!

Dle mého - slátanina zdrogované kočičky a schizofreního pejska. blábol , a nic na tom nezmění hodnocení okolo. PROSTĚ blbost

Železná srdce (2014)

MA KONCI FILMU-Esesáci hodí do tanku dva granáty na Breda , do jeho klína , a ty vybuchnou .Co by se mělo stát :??? No tělo Brada by přeci mělo býti roztrhané na maděru , jenže v dalších ukázaných minutách je pořád celý , neporušený , sice mtrvý od kulek odstřelovače (vydržel pět střel) ale není z něho sekaná

Labyrint: Útěk (2014)

Pro mě maximální počet bodů .Opravdu film , kde mě nenudila ani jedna minuta.Vůbec mě nevadilo , že tento film je zaměřený na dospívající mládež.Myslím si , že jeden z přihlášených dal tomuto filmu známku - odpad.Nevím - možná byl naprášený nějakým sajrajtem a hodnotil asi omylem sexy postavu svojí babičky,ale i takoví pobuchanci se tady najdou. Moc se těším na druhý díl , a jediné co mě štve , že budu čekat , na mojí , netrpělivost , dlouho

Drákula: Neznámá legenda (2014)

JASNĚ - není to nejlepší film historie , ale má v sobě veliké kouzlo ,pokud se jim necháte unášet. A já se při sledování vznášel hodně vysoko , a proto plný počet krvežíznivých hvězdiček

Spása (2014)

Westernová , málomluvná , ponurá , orgie....a ten , kdo má rád hodně tento žánr , ten necht přidá o jeden puntík navíc , na rovných šest...---..rozhodně nej wester v tomto století.---.....A ten , kdo mě nevěří , ten at dostane kulku mezi oči :-)

Strážci Galaxie (2014)

A proč né 5 hvězdiček. výborné sci-fi , možná kapku ulítlé , ale proč né . Pejsek s kočičkou upekli dort , ale vůbec z něj není špatně a nebolí bříško. Všechny ingredience vytvořili chutný filmový dortík s zábavnou polevou . MŇAMKY :-)

Dopisy mrtvého (1986)

a pak , že Sověti točili samé blbosti :-) ...tento film strčí deset amerických rádoby sci-fi filmů DO KAPSY a ještě je spořádá k ranní snídani jako vajička smažené na žluklém tuku...BRAVO 99,99999%

Hotel Babylon (2006) (seriál)

joj...hodnotím po shlédnutí třech dílů a moje filmové srdíčko je přímo nadšené...konečně něco svěžího , skvěle natočeného , nerozvleklého , nenudícího , neukecaného (bez děje)....moooc dobrá parta herců..pro mě za pět euro i s dýžkem :-)

Zloba - Královna černé magie (2014)

Tak co dodat ...nádherný film , orgie vizuality , desetioskarový výkon Angeliny , famˇozní hudba , skvělý scénář...a ten , kdo má rád pohádky , fantasy , kouzla , je tento film pro něj na 1000%....(a klidně bych dal i bodů šest)