Škola princů (2010) (TV film)

Vyjímečně dobrá pohádka - z těch, co se natočily v posledních deseti letech. Naprosto skvělé herecké obsazení + mnohá další pozitiva zde již popsaná jinými (např. Cal El). Pozastavím se jen nad stupidními negativními komentáři zde. Vážení, pokud Vám to stojí za to, dát nízké hodnocení a napsat "výkřik" o jednom, či několika urážlivých slovech, pak by jste to také měli zdůvodnit. V opačném případě je Vaše kritika o ničem a jen ukazuje vaši omezenost!

10 položek a méně (2006)

Po dalším shlédnutí přidávám * na plný počet. Prostě nádhera. To musíte vidět a všímejte si prosím detailů ;-)

Rockeři (1994)

Bláznivá komedie ve stylu ROCK'N'ROLL !!! Jen ta hudba tam byla jaksi na druhé koleji, že ;-)

Pod kontrolou (2008)

Směska žánrů. Zamotaný příběh by nepůsobil tak zamotaně, nepravděpodobně a složitě, kdyby nebyl tak kostrbatě vyprávěn...

Pokouřeníčko (2006)

Další "komedie" o smažkách. Není tak vtipná jako některé předešlé filmy na toto téma, na druhou stranu, pár povedených gagů tu je a děj taky není úplně na ... Zkrátka pokud se právě nudíte a na nic jiného se nemůžete podívat, tak tohle přežijete určitě ve zdraví - ideálně s pořádným špekem, nebo jiným uvolňovákem - každý podle chuti ;-)

Mach 2 (2002) odpad!

Špatné zařazení - tohle není ani akční, ani drama, ale velmi, velmi špatná komedie. Ztráta času.

Rocky Horror Picture Show (1975) odpad!

To hodnocení nemyslíte vážně!!! Větší kravinu jsem v životě neviděl. Stráta času. Ne úlet, ale sračka je to správné slovo.

Strážní andělé (1995)

Povedená akční bláznivá komedie ve stylu Jackieho Chana po francouzky.

Tchyně (1999)

Celkem příjemná bláznivá komedie. Nejlepší je rozhovor dětí na konci ;-)