Docent (2023) (seriál)

Tešil som sa, dúfal som, že to bude niečo ako Prípady 1. oddelenia - celovečerný film. Skvelí herci, sľubní scenáristi (Mareš, Malinda)... bohužiaľ, z celého "seriálu" za zmienku stojí skvelý Trojan, Vetchý a Švehlík. Tereza tam predvádza tragikomédiu, jej postava je vyslovene hlúpo napísaná, ona sama je fajn herečka. No a záver? Keď tam ten blázon zaútočil s tou sekerou, či čo to mal v ruke a zvrešťal, Hádek mu strelil do srdca a ten padol na zem ako hnoj - tak som sa normálne nahlas rozosmial, nad tou hlúpou scénou. Škoda, škoda, tak veľmi nevyužitá možnosť, keď na takýto prípad dostane režisér skoro 4 a pol hodiny vysielacieho času.

Výnimočná Nikol - Episode 1 (2022) (epizoda) odpad!

Skutočne naivné predstavy o kriminalistike. O hlúpych policajtoch, ktorých vyškolí upratovačka s IQ 160. Okrem toho, hrá tam Pauhovofá, ktorú som mal ako herečku naozaj rád. Ale bola medzi tou háveďou, ktorá v pred 2 rokmi podporovala tú zberbu mafiánov, analfabetov a imbecilov, ktorí sú teraz vo vláde. Áno, aj ona sa zaslúžila o to, že slovenský národ trpí !!! Teraz jej to vraciame !!!

Vakcína: Vítěz nad COVIDem (2021) (TV film) odpad!

Klasická sračka na podporu nefungujúcej vakcíny, ktorá spôsobuje mutáciu vírusu, zvyšuje chorobnosť, atď. Iba jeden z mnohých spôsobov vymývania mozgov, aby sa ľudia ľahšie nechali oklamať a dali sa očkovať. Absolútna hlúposť, rovnako ako všetky vakcíny dokopy. ODPAD !!!

Concord - Tajemství katastrofy (2019) (TV film)

Určite najlepší dokument o nehode Condordu. Povedali tam úplne všetko. Dopodrobna rozobratá odtrhnutá lamela z uzáveru obracača ťahu z amerického DC-10, no predovšetkým, konečne niekto začal hovoriť nielen o príčine prvotnej, ale aj o následných udalostiach, ktoré mohli/nemuseli kvôli francúzskym pilotom nastať. Hovorí o tom ich kolega, no práve o to je to autentickejšie. Kto chce vedieť o nehode Concordu úplne všetko, pravdivo, neprikrášlene, stačí mu tento jediný dokument. V dokumente sú použité originálne zábery z vyšetrovania, hovoria tam skutoční aktéri - letový dispečer letu EF 4590, skutoční vyšetrovatelia, použité zábery sú skutočné, reálne.

Na střeše (2019)

Nádherný film... Ďakujem Jirko...

Strážmistr Topinka (2019) (seriál)

Mne sa to páčilo. Pohodový chlapík, navyše skvelý a sympatický herec. Nie vždy je potrebné riešiť vraždy, politiku... atď. Figúrka Topinka nie je blbec, za akého ho považujú, skvelo zapadli do súhry Freimanová, Bartoška, Boková, Marek Geišberg a aj Donutil, hoci tam už v zásade nebol potrebný, ale on nikdy nesklame.