Hříšnice - Cora (2017) (série)

K úplné dokonalosti tomu sice maličko chybí, ale i tak davám plnou.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Divím se, že jsem na to dokázal koukat až dokonce, ale když já pořád čekal, že se to už konečně rozjede, bohužel nerozjelo. Asi tak 85% filmu je ukrutná nuda a poslouchání nezáživnýho tlachání o revoluci apod. První a i druhý díl byl poměrně slušně akční a tak to docela odsejpalo, ale tohle... no budu se opakovat - NUDA! Doufám, že P.S.Hoffman to nezabalil právě kvůli tomu, že vzal roli v takový sr.čce.

Chamraď (2017)

Oceňuji promyšlený a bezvadně do sebe zapadající scénář.

Chlapectví (2014)

Je sice obdivuhodné, že se film natáčel 12 let, ale to je asi tak jediný velký klad tohoto filmu. Jinak se během těch dlouhých skoro 3 hodin nestane nic, co by stálo za povšimnutí. Zase jeden z těch filmů, u kterého jsem čekal nějaký zlom, nečekanou situaci apod., ale nedočkal jsem se.

Já, Olga Hepnarová (2016)

Herecké výkony nebyly špatné, ale co mi nejvíc vadilo byl střih. Vždycky jedna scéna statické kamery, pak střih a zase úplně jiná scéna, která s předchozí vůbec nesouvisela. A pak co se týče faktů, tak tam taky lecos vzali hopem a jinde zase naopak něco zbytečně natahovali. Myslím si, že z toho mohl být hodně dobrý film, ale bohužel nestalo se :-(

Kde se země chvěje (2019)

Na mě to teda zapůsobilo hodně. Prostředí Japonska tomu taky hodně přidalo. Zaslouží si to vyšší hodnocení.

Kecky (2016)

Atmosféra, kamera a soundtrack opravdu dobrý, jen jsem si říkal, fakt se tam všichni pořád jen poflakujou, chlastaj, hulej a šukaj a nemaj co na práci? A prachy jim padaj z nebe?

Kong: Ostrov lebek (2017)

Že to bude tak dobrý, jsem teda nečekal. Myslím, že jít na to do kina se vyplatí.

Korunní princ (2015) (TV film)

Letošní vánoční pohádka se podle mého vydařila velmi dobře, i když asi ne každý s tím bude souhlasit. Možná tam bylo pár nedokonalostí, ale i tak jsem byl velmi spokojený. Spousta humoru i napětí, žádná nuda.

Labyrint (2015) (seriál)

Rozhodně nadprůměrný český kriminální seriál, který má spád a nenudí, ale konec se podle mě moc nepovedl a kazí můj výsledný dojem. Poslední díl bych asi doporučoval téměř vypustit.