Lišky (2012)

Neuvěřitelně natočené dílo, s atmosférou hutnější než mají leckteré megarozpočtové horrory. Ten druh strachu, který budete cítit, patří mezi ty nepříjemné, kdy máte chuť celou tu zpropadenou věc vypnout. (Což v kině nejde, ahoj světozore)

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Hrozitánsky roztomilé a se skvělou atmosférou. Takhle by to mělo vypadat.

Pěst Ježíšova (2012)

Kdyby měl film tak 12 minut místo těch 15 byl by skoro na 6 hvězdiček, protože originalita a humor zde dosahují maxima a jediné na čem trošku ztrácí, je chvílemi zbytečná vleklost jinak zajímavých scén. SPOILER: Ježíš, celý od krve, drží obří rybí páteř. -> na to asi jentak nezapomenu.

Koitus octopus (2011)

Asi největší sra*ka jakou jsem kdy viděl. Ale odpad to není.

Záhadný konec Roberta Ebba (2012)

Vtipné, ale to je tak všechno. Nadruhou stranu, toho humoru je tam dost, takže takové silnější tři hvězdičky.

Dvojnice (2012)

Asi chápu zdejší hodnocení, protože "O Duplo" je krajně nepříjemný film. Ačkoli je víceméně bezchybně natočený, (na krátkometrážních filmech se toho beztak nedá moc zkazit) tak jeho atmosféra je natolik nepříjemná, až se chce člověku odvracet zrak. Nemyslím si ale, že to je něco za co si Dvojnice zaslouží nízké hodnocení, protože film to je dobrý.

Prosinec (2010)

Celou dobu se třesete nad hrůzami které vidíte a zakrýváte si oči ve strachu, že uvidíte něco blíž. Škoda, že je to přecejen spíš určitá reklama, než film.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Misfits není pro každého, ale jsteli ten typ člověka co má rád onen specifický humor, udeří u vás do černého. Misfits jsou vtipní. Vtipnější než sebelepší americká komedie či rádoby vtipný seriál. Misfits mají dobrý děj - lepší než který znáte z leckterých čistě příběhových výtvorů a akční scény jsou nadupanější než hollywood. Co víc říct.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Hobit se velmi těžce hodnotí, všichni jsme na něj totiž měli možná trošku nefér nároky. Co jsme ale dostali, je řemeslně DOKONALÝ film - ať už jde o triky, animace či soundtrack - který přesně následuje knihu a ještě k ní pár větviček přidává (což je poměrně nebývalá věc), bohužel by asi bohatě stačilo hobita shrnout na dva díly. Dávám pět hvězdiček, protože se jedná o nádherný film, skvěle natočený a zahraný - navíc pořádných fantasy filmů je opravdu poskrovnu, ale ta stopáž je neskutečná a jen málokterému filmu bych dal plný počet i přesto, že jsem se sám sebe snad desetkrát zeptal:"Kdy už to sakra skončí?"

Sinister (2012)

Sinister ve skutečnosti není až tak děsivý, ale stejně budete celou dobu očekávat že bude - a v tom to je. Jak již někdo napsal předemnou - polovina strachu pramení z toho příšerného soundtracku který by snad měli zakázat radši. PS/SPOILER: Ačkoliv jsem čekal tu úplně poslední předtitulkovou lekačku, stejně byla snad nejúčinnější ze všech!